Kundalini-jóga je Radža jóga a je nejmocnější ze všech jóg.

Kundalini-jóga je jógou vědomí, je to nejrychlejší osobní cesta k navázání vyrovnaného vztahu mezi tělem, myslí a duší a ke schopnosti úspěšně odolávat výzvám a zátěžím dnešního života. V Kundalini-józe je nejdůležitější Vaše osobní zkušenost. Jde rovnou do vašeho srdce. A žádná slova nemohou nahradit tuto zkušenost.
Kundalini-jóga nám dáva nástroje, techniky a technologie k probuzení vědomí na cestě k původnímu přirozenému Já. Kundalini-jóga kombinuje dechové techniky, mudry, asány, soustředění a koncentraci, relaxaci a meditaci, mantry a tělní zámky velmi přesným a vědomým způsobem, který ovlivňuje tělo, mysl a duši.

Jak vám může kundalini-jóga prospět:

posílení nervového systému, dává do rovnováhy emoce, zvyšuje energetickou úroveň, projasňuje mysl, zmírňuje stres, podporuje pocit klidu, zvyšuje kapacitu plic a zlepšuje dýchání, posiluje imunitní systém, harmonizuje funkci všech vnitřních orgánů, protahuje a zároveň zpevňuje svalovou soustavu, regeneruje páteř a klouby, pracuje na mozku a nervové soustavě, podporuje činnost žláz s vnitřní sekrecí, zrychluje krevní oběh, posílí trávení – naučíte se ovládat hlad a žízeň, seřizuje rovnováhu minerálů v těle, harmonizuje čakrový systém

Srdečně vás zvu na:

na pravidelný docházkový kurz Kundalinijógy kde se postupně seznámíte s jogínským životním stylem, účinnými kroky pro fyzické zdraví, duševní svěžest i duchovní praxi – např.ranními rituály, jogínskou stravou, jogínským zakončením dne, spánkem, vnitřní i vnější očistou, čakrami a proudění energie v těle, přínosem manter, rolí muže a ženy.
Současně na každé lekci účinně protáhneme fyzické tělo, pročistíme plíce dechovými technikami a zklidníme mysl meditačními technikami. Zpevníme svalovou soustavu a zregenerujeme páteř a klouby.

Na seminář Kundalini-jógy lze vstoupit kdykoliv, i do již rozběhlého cyklu.

Kundalini-jóga je vhodná pro všechny ženy i muže, začátečníky i pokročilé.

JARO  2018

Pravidelné čtvrteční lekce kundaliní jógy květen – červen

Kdy:  od 3.5. do 28.6. 2018

V čase:–  19:00 – 20:30hod.

Cena předplatného: 1150 Kč, jednotlivá lekce 160 Kč,  celkem 9 lekcí

Počet osob: 15

Informace pro nové zájemce – na lekce můžete přijít kdykoliv v průběhu roku.

Sebou: pohodlný oděv, deku na relaxaci, polštářek na sezení, nápoj.

Lektoři: Daniela a Milan Krynkovi, učitelé Kundalinijógy

Rezervace a info: krynkova@seznam.cz tel. 777 858 40

Bližší informace o systému Kundaliijógy na :www.kundalinijoga.net