Kognitivně – behaviorální psychoterapie a celostní terapeutická masáž.

pracovní den: lichý pátek / na objednání

Milada Macháčková, e-mailu.: machackova.psychoterapie@gmail.com, www.machackova-terapie.cz                                                                                                                                                                  ……………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Jmenuji se Milada Macháčková a ráda bych Vám nabídla své psychoterapeutické služby, protože lidská důstojnost není určena ničím z vnějšku – penězi, vzděláním nebo tělem. Ani tím, zda se člověku v hlavě honí běžné myšlenky nebo něco nestandardního. Každý se na Zemi objevíme za celé dějiny lidstva jen jednou, tak jsme výjimeční.

A mým úkolem je Vám tenhle pocit připomenout a moci ho prožívat. Cítit se dobře ve světě a ve svém těle. Proto neváhejte, zasloužíte si to!

Kognitivně – behaviorální terapie je moderní, dynamická psychoterapie s vědecky ověřeným účinkem. Usiluje o komplexní změnu v životě klienta. Klade hlavní důraz na zvýšení kvality života a úlevu od příznaků. Potom, co si společně naplánujeme cíl, ke kterému chcete v terapii směřovat, vypracujeme společně žebříček kroků, které k němu povedou, a vrhneme se na cestu. Společnými silami určitě dojdeme až na konec!

Celostní terapeutická masáž: během své profese psychoterapeuta jsem na základě svých zkušeností rozšířila klasická psychoterapeutická sezení o práci s tělem. Vlastní masáž jsem rozšířila na začátku o ochutnávku autogenního tréninku, což je metoda, která při pravidelném provádění přispívá k rychlému obnovení sil a k odstranění příznaků napětí a neklidu. Relaxovaný stav při omezení zevních podnětů s pohroužením se do duševního klidu je zároveň vhodný pro autosugestivní ovlivnění, jehož účinky při častém opakování přesahují a umocňují dosah prosté relaxace.

Mimo běžné klienty se zaměřuji na zákazníky se speciálními potřebami, kteří mají obavu se před někým svléknout, snést dotek od jiného člověka, ale chtějí svou situaci změnit. Přítomnost psychoterapeuta dává možnost ihned pracovat s pocity, které se vynoří a ošetřit je. Více na www.machackova-terapie.cz Těším se na setkání s Vámi!

Volné termíny k objednání od září na machackova.psychoterapie@gmail.com