Co takhle zbavit se vrásek a omladit si tělo? Tento proces je nabízen v lázních, masážních praxích, praktikách plastických chirurgů a wellness centrech po celém světě.

Tato jemná dotyková energetická technika zahrnuje použití více nástrojů, které obnovují přirozený tok energie v těle a umožňuje tělu restrukturalizovat a hojit se.  Technikou omlazujeme celý systém, včetně všech vnitřních orgánů. Omladí se nejen vaše tělo, ale i mysl. Obnoví se přirozený tok energie uvnitř těla i kolem něj.

  • po terapii je patrný více zářivý a mladší výraz tváře
  • vrásky, hluboké rýhy na obličeji, otoky a kruhy pod očima jsou méně viditelné a postupně mizí
  • klienti si pochvalují hladší, čistší, pevnější kůži na dekoltu, krku a obličeji
  • dochází ke snížené pigmentaci
  • může se zastavit vypadávání vlasů
  • zlepšení zraku
  • znatelně se zlepší duševní pohoda člověka

Dovedli byste si představit, že vypadáte skvěle, cítíte se ve svém těle mladší, máte spousty energie a jste sami se sebou spokojeni? Může to být jeden z nádherných  zážitků pro vaše sebevědomí a duševní zdraví. Během kurzu shlédneme podrobné instruktážní video, dozvíte se vše potřebné k  provádění  procesu, 2 plné sezení obdržíte a 2 poskytnete.

Absolvováním kurzu se stáváte certifikovanými praktiky metody ACCESS ENERGETIC  FACELIFT™ společnosti ACCESS CONSCIOUSNESS®.

Jakou energií, prostorem a vědomím můžeme my a naše tělo být, abychom se přestali posuzovat ohledně stárnutí, otevřeli se novým možnostem a nechali vyzařovat plně naši krásu?

Kdy: sobota 23. března

V čase.9:30 – 16:30 Vás zveme na kurz Access Energetic Facelift™️!

Cena: 5 350,- Kč

Facilituje:  Zuzana Štěpánková AFF, BPF, BF

Rezervace: zuzanagaia@gmail.com

Těšíme se na Vás!

Další kurzy Access Energetic Facelift™️ se Zuzanou:

9. 3. Potštejn

17.3. Havlíčkův Brod

11.5. Hradec Králové

25. 5. Potštejn

image5.jpeg