Seminář Čtení z kvantového pole a energie peněz jsem vytvořil na základě úspěšnosti seminářů minulých, které byly původně rozděleny, ale vzhledem k úzkosti a propojení těchto tématik došlo k jakési syntéze. Určen je pro začátečníky i absolventy mých předešlých seminářů. Budeme věnovat především praktickým cvičením a volně navážeme na semináře Svět zázraků aneb zrcadlo duše a Kvantsurfing. Ačkoliv je seminář Čtení z kvantového pole a energie peněz určen pro všechny zájemce, doporučuji absolvovat ještě před ním semináře uvedené v předchozí větě.

Chcete-li prohloubit teoretické a praktické poznatky z předchozích seminářů, které jste u mne absolvovali, doporučuji vám svůj dvoudenní seminář Čtení z kvantového pole a energie peněz. Dostanete se k informacím, které jsou staré jako lidstvo samo, jen vám je nikdo doposud neukázal. Naučíte se snadno napojit na informační, kvantové, morfické či morfogenetické pole, odkud si můžete stahovat informace, které zrovna potřebujete. Vzájemnou interakcí si ukážeme, jak snadno můžete načítat informace svému okolí a naopak. Napojením se na své vyšší já si můžete opatřit informace potřebné ke kterékoliv situaci, to vše si ukážeme a vyzkoušíme v rámci semináře. V praxi si ukážeme, jak pracovat s energií peněz a jakým způsobem k jejich přísunu využít svoji schopnost čtení z kvantového pole. Ukážeme si praktickou ukázku meditace v hladině theta.

Všichni máme mnohem větší schopnosti, než si vůbec dovedeme představit. Nyní můžeme využít svoji schopnost intuice, telepatie a jemnohmotného cítění k načítání informací, které nás zajímají. Již nepotřebujeme věštce, kartářky či někoho, kdo by nám ve své podstatě tlumočil jazyk, kterým umíme disponovat sami. Objevme energii peněz jako pomocníka a spojence ve svém životě. Nikdo z nás není odsouzen nebo na věky zatracen, aby nesměl přijímat hojnost do svého života, ale naopak. Vesmír totiž reaguje na naše myšlenky, emoce a vzruchy, které vysíláme.

Pojďme propojit naši odvěkou schopnost s přísunem hojnosti! Chcete si načíst zdravotní stav, příčinu choroby nebo jakého koliv problému? To všechno vám umožňuje čtení z kvantového pole. Uvědomte si, že nikdo nic neudělá za vás, ale vy můžete pro sebe udělat opravdu hodně. Naučte se načítat informace z kvantového pole a změníte si tím život. Již dnes se na vás těším.

Kdy: 1. -2. 6. 2019

V čase: 09:00 – 16:00 hodin (12:00 – 13:00 hod. přestávka na oběd)

Cena:: 4000 Kč (V případě přihlášení a platby do 31. 12. 2018 je pro vás cena semináře 3500 Kč)

Lektor: Jiří Lexa

Kontakt:  kvantovacesta@seznam.cz, telefon: +421 905 807 714 (Asistentka)

Prihlásit se můžete na : www.kvantovacesta.cz

Čtení z kvantového pole a energie peněz