Co se bude dít:

® Budeme dýchat – seznámíte se svým dechem, plným jógovým dechem a možná něco navíc

® Budeme cvičit – jednotlivé pozice na protažení a posílení těla a naučíte se jógovou sestavu cviků na protažení celého těla

® Budeme jíst – během oběda nebo spíše po něm se budeme věnovat stravě, tomu co jíme. Odneste si pár jednoduchých nápadů a inspiraci.

® Budeme relaxovat- seminář zakončíme jóga nidrou, což je volně přeloženo jako jógový či bdělý spánek, je to hluboká relaxace, která bude trvat cca 50 minut. Jóga nidru bude provázet sankalpa, nebo-li přání, které si vytvoříme ještě před samotnou relaxací.

Cílem semináře je užít si den sami se sebou a s podobně smýšlejícími lidmi a odnést si poznání jak jednoduše, pomocí jógy, můžeme zvládat stres a povinnosti na nás naložené.

Na setkání pro vás bude připraveno občerstvení na celý den včetně oběda a pití, které máte v ceně.

Kdy: neděle  8. října 2017

V čase: od 9:30 do 16:30 hod.

Sebou:  pohodlné oblečení, lépe přiléhavější, cvičí se na boso, na relaxaci jsou dobré ponožky, pokud jste zimomřiví, případně sešit a psací potřeby

Cena: 1 500,- Kč

Rezervace a informace: Milena Šalomounová 603 833 787, jogahradec@gmail.com Po rezervaci místa na uvedený email a následné zaplacení na účet nebo v hotovosti, Vám budou zaslány podrobné a organizační informace k semináři.

Seminář povede lektorka jógy Milena Šalomounová.