METODA OSMI KLÍČŮ ANEB KDO JSEM A CO SLUŠÍ MÉ DUŠI

Tato metoda pracuje s jinem a jangem a vychází z I’tingu. Pomáhá nám najít náš jedinečný styl, ve kterém jsme se narodili, když jsme přišli na svět. Pokud jsme ale neměli možnost ho rozvíjet, tak jsme ho v průběhu života zase ztratili a ukryli v sobě pod nánosy starých nefunkčních, převzatých programů a rolí. Pak může mít partnera, který nám nevyhovuje, práci, která nás nebaví, nerozumíme si s vlastními dětmi a možná máme vše, a přesto cítíme vnitřní nespokojenost.

Poznáním osmi stylů, osmi klíčů a prací s nimi můžeme znovu najít sami sebe a své původní nastavení, svůj pravý styl a to nejen uvnitř, ale i navenek, pomocí svého oblečení. Můžeme si zjednodušit svůj život a pochopit proč se nám v životě dějí určité věci, proč nám vadí nám někteří lidé, a proč reagujeme v životních situacích různým způsobem. Každý z nás se může najít v jednom z osmi stylů a poznáním ostatních sedmi pochopit lidi kolem sebe a uvidět tak naši vzájemnou jedinečnost, výjimečnost a nenahraditelné místo v celku.

Když poznáme, kdo ve skutečnosti jsme, když odložíme role poslušné holky, matky, manželky, dcery, kolegyně,… porozumíme lépe nejen sobě, ale i svému okolí, svým dětem i partnerům. Toto poznání vnáší do života hluboký respekt, harmonii a dává úžasný nadhled.

Určeno ženám J

Kdy:  sobota 9.září., 4.listopadu. nebo 2.prosince 2017

V čase: 9:30-18hod.

S sebou: tužku a zápisník, pokud si budete chtít dělat poznámky (na místě v ceně voda s citronem, káva, čaj)

Cena: 1300,- při společném přihlášení 2 žen nebo platbě na účet předem cena na osobu 1150,-

Cena je za jeden seminář, obsah všech seminářů je stejný, vyberte si termín, který se vám hodí.

Na seminářích bude možné zakoupit knihu Móda a duše, aneb klíč k sobě, autorky této metody, Táni Havlíčkové.

Kurz vede: Marcela Švadlenková

Bližší Info:  Marcela Švadlenková,  tel. 739 226 194

Rezervace: koucka@marcelasvadlenkova.cz uvádějte způsob platby, při platbě na účet obdržíte údaje k platbě

www.marcelasvadlenkova.cz