Ukážeme si několik základních metod, které se dají jednoduše zařadit do každodenního rituálu ranního čištění, a tím výrazně zlepšit zdraví a podpořit trávení. Věděli jste, že naše ústa jsou nejšpinavější částí těla? Nachází se v nich více bakterií než je lidí na celé planetě. Věděli jste, že někdy k hubnutí stačí i správně provedené intenzivní dýchání?

Naučíte se správně provádět kloktání jazyka kokosovým olejem, čištění jazyka kovovou škrabku na jazyk a proplachování nosu konvičkou neti. Zažijete pocit uvolnění a relaxace po dýchacích cvičeních. Dozvíte se informace o metodě šank prakšalána – proplachování celé trávící soustavy teplou slanou vodou.

Přípaně tady jsou odkazy:

fb na tuto konkrétní akci
 
odkaz na naši celkovou celotělovou očistu šank prakšalána (to by se dalo linknout ke slovu šank prakšalana v textu na webu, co je výše uveden)

Škrabku i konvičku si budete moci na místě zakoupit za zvýhodněnou cenu.

Příspěvěk je 250Kč při platbě předem nebo 390Kč na místě.

(2000076549/2010 v poznámce uveďte vaše JMÉNO a ABECEDA)

 …………………………………………………………………………………………………………………………………………

Kdy: 19. května

V čase: od 17hod

Vstupné: 250Kč

informace a odkaz na lektory:  Petra Mocáková

Jsem Ajurvédská terapeutka – prožitkářka, studující, praktikující, experimentující s ajurvédou a jógou v každodenním životě. Cítím se jako svobodná tanečnice, tančící půl roku na východní rytmy Indie a půl roku na ty západní. Studuji a praktikuji různé formy práce s tělem a myslí. V indii žiji přez zimu již sedmým rokem, kde pracuji ve vzdělávacím centru jako lektorka ajurvédy, reflexologie a marma terapie. Organizuji intimní zájezdy do Indie. V Čechách pořádám očistné pobyty a přednášky o očistách.

Petra Chmelařová

Pocházím z hudební rodiny z kraje pod Hostýnem, ze středomoravského Holešova. Formuje mě však Podkrkonoší, kam jsem se přesunula již v raném dětství. V Nové Pace, středisku tohoto „Kraje Blouznivců“, jsem začala hrát na flétnu, jejíž studium mě postupně zavedlo na konzervatoř do Hradce Králové a do Prahy. Po Pražské konzervatoři jsem vystudovala Institut pro umělecká studia Ostravské univerzity. Nejvýznamnější etapou mého hudebního vývoje bylo setkání s Gladys Bouchet a Ericem Bescondem na roční stáži v Rennes, ve Francii. V současné době jsem členkou Filharmonie Hradec Králové. Můj pohled na svět a umělecké zkušenosti se snoubí v pedagogické činnosti s dětmi. Jsem nadšenou cestovatelkou a jogínkou, organizuji očistné jógové pobyty a workshopy zaměřené na alternativní hudbu.

trijobajo.cz

Petra Mocakova

Ayurvedic massage therapist & reflexologist, event organizer 

WhatsApp +420702838041

feelityourself.com
jiznigoa.cz