Zuzana  vnímá a podporuje netušené možnosti, které může každý z nás v sobě objevit.

Co když můžeme poznat, že víme? Jaké má každý z nás schopnosti a dary?

Zuzana čerpá ze zkušenosti instruktora aerobiku, masérské praxe a práce v ošetřovatelství a rehabilitaci při péči pro klienty s fyzickým a mentálním postižením.

Zuzana má licenci pro masérskou činnost, je certifikovaným facilitátorem a  praktikem Access Bars®,  Access energetického Faceliftu™️, Tělesných procesů Access Consciousness® a certifikovaným praktikem Generativní energetické stomatologie Happy Mouth™. Zuzana poskytuje sezení osobního rozvoje za použití verbálních procesů Access Consciousness® a je členkou překladatelského týmu Access Consciousness® pro Českou republiku.Program centra Access Zuzana Gaia

PROGRAM 

ÚNOR 2019

středa 6. února 10:00 – 13:00 Korekce zraku

Tento proces pomáhá napravovat zrak, ať už se jedná o jakékoliv vady, včetně očního zákalu a zároveň má schopnost řešit potíže s dutinami, také mění naše projekce, očekávání a úhly pohledu. Proces se dá využít i u zvířat a domácích mazlíčků.

Kolik lehkosti v životě můžete získat praktikováním procesu?

středa 6. února 14:00 – 17:00 Eliminace a vyhlazení toxinů

Toxické amalgámy jsou součástí toho, co vytváří v těle rakovinu.

Tento proces pomáhá odstranit z těla toxické látky, ať už se jedná o cokoliv. Tímto procesem mohou být odstraněny škodlivé účinky amalgámů používaných při dentálních zákrocích, toxické součásti očkování a další látky, které se v těle vyskytují a tělo je není schopno vyloučit běžnou eliminací.

2 certifikované kurzy tělesných procesů Access Consciousness®

středa 6. února 18:00 – 20:00 PŘEDNÁŠKA s praktickými ukázkami:

Krása bez injekcí a botoxu – Access Energetic Facelift™

Access Energetic Facelift™ omlazuje obličej, odvrací stárnutí a má vliv jak na obličej tak na celé fyzické tělo. Tento proces je nabízen v lázních, masážních praxích, praktikách plastických chirurgů a wellness centrech po celém světě.

Tato jemná dotyková energetická technika zahrnuje použití více nástrojů, které obnovují přirozený tok energie v těle a umožňuje tělu restrukturalizovat a hojit se.  Technikou omlazujeme celý systém, včetně všech vnitřních orgánů. Omladí se nejen vaše tělo, ale i mysl. Obnoví se přirozený tok energie uvnitř těla i kolem něj.

Jaké jsou další možnosti?

– lidé jsou mnohem uvolněnější jak ve vzhledu, tak v chování

– po terapii je patrný více zářivý a mladší výraz tváře

– vrásky, hluboké rýhy na obličeji, otoky a kruhy pod očima jsou méně viditelné a postupně mizí

– klienti si pochvalují hladší, čistší, pevnější kůži na dekoltu, krku a obličeji

středa 13. února 10:00 – 13:00 BMM

Biomimetická a biomimetrická mimika – biomimetika

je to, co zakotvíte do těla, když se snažíte napodobit nebo pochopit ostatní. Biomimetrika je, jak se snažíte najít své místo v prostoru někoho jiného. Jako například, když máte vztah a snažíte se přizpůsobit, aby jste mohli být spolu. Biomimetické je to, co je uzamčeno do vašeho těla a biomimetrické je to, jak se snažíte najít místo ve vztahu k ostatním. Tělesný proces, který čistí tyto otisky je vhodný při genetických obtížích, při hluboké zátěži na psychické, ale hlavně na fyzické úrovni. Je nutné tímto procesem projít opakovaně. Uvádí se, že vhodné je u dospělého 200 až 300krát během jednoho roka, aby se člověk očistil od všech vlivů mužské, ženské linie, rodičů, genetické zátěže z minulosti atd. Ošetření se provádí vleže. Dotýkám se při něm hlavy a křížové kosti na oblečeném klientovi či klientce. Je vhodné i pro děti, ty nepotřebují tolik ošetření, stačí jim jich méně. Kolik ošetření je nutných je vždy individuální.

středa 13. února 14:00 – 17:00 Žádná traumata

Proces “Nulová suma traumatu” uplatníte při opakovaném traumatu, když si tělo zvykne na bolest, se kterou žijete, a prožíváte stále více traumat, čímž dochází k dalšímu oslabení. Do této kategorie spadají všechny druhy opakujících se stresových poruch.

2  certifikované kurzy tělesných procesů Access Consciousness®

středa 13. února 18:00 – 20:00 PŘEDNÁŠKA: “Můžeš obnovit růst dásní a zubů”?

Je možné obnovit vědomě růst zubů a dásní? Nemít další  zubní kazy? Moderní stomatologie říká, že to je nemožné, ale co když je to jen jedna velká nafouklá lež? Happy Mouth™ je série bodů na hlavě, které jemně masírované praktikem Happy Mouth aktivují v těle jeho vlastní léčebné a regenerativní systémy pro obnovu růstu dásní a kostích tkání, obnovují růst zubů a mnohem více. Je to vlastně systém mládnutí celého těla. Přečtěte si více o úžasném systému dentisty dr. Toma Kolsa Happy Mouth™ Generative Energetic na webové stránce: www.yourhappymouth.com.

neděle 17. února 10:00 – 17:00 Certifikovaný praktický kurz

Access Energetický Facelift™

středa 20. února 10:00 – 13:00 Pryč s chronickými onemocněními

“Circuitry” funguje u zvířat i lidí, kteří utrpěli nějaká tělesná trauma. Jedná se o procesy, které spouštíte lidem, když chcete ovlivnit vztah k fyzickému stavu těla. Tyto se zdají mít vliv na mnoho chronických onemocnění, ze kterých se lidé nemohou dostat. A zdá se, že mají hodně co do činění s rakovinou a dalšími nemocemi. Když máte na kůži řez po chirurgickém zákroku, rozbíjí to obvody. Tento proces to uzdravuje. Funguje také pro ty, kteří měli záchvaty. Zkraty, otevřené obvody, uzavřené obvody, zkřížené obvody, rozbité obvody, redukované a neaktivované obvody jsou to, co způsobuje, že si tělo drží obtíže. Když máte tyto zkraty, neumožní Vám to mnoho léčení.

středa 20. února 14:00 – 17:00 Trojnásobné sekvenční systémy

TSS – Trifold Sequencing Systems (Trojnásobné sekvenční systémy)

– tento tělesný proces je vhodný kombinovat se spuštěním Bars při Access bars terapii – pomáhá očistit dlouhodobé nánosy po braní léků, drog, hormonální antikoncepce, po očkování, antidepresivech a lécích na spaní apod. Čistí zároveň všechny traumatické zkušenosti, které způsobují opakovaný návrat a opakované znovuprožívání jakéhokoliv traumatu jako by to bylo včera a stále dokola. Tento tělesný proces se vhodně doplňuje podpůrnými čistícími větami které na vědomé úrovni čistí hluboce uložené spouštěče tohoto chování.

2 certifikované kurzy tělesných procesů Access Consciousness®

středa 20. února 17:00 – 20:00

VÝMĚNA BARS®, Access FACELIFTU™ , Tělesných procesů Access Consciousness™

středa 27. února 10:00 – 13:00 Jak zatočit s chřipkou?

“Odmocnina -1” je tělesný process, který umožňuje tělu dynamicky překonat to, co se považuje za normální lidské onemocnění.

Můžeme během několika hodin eliminovat nachlazení a chřipku a změnit celý imunitní systém a strukturu, ve kterém funguje. Používáme pro nespavost a funguje to u artritidy…

středa 27. února 14:00 – 17:00 Co s tím hněvem a vztekem?

Tento zajímavý proces Vám může pomoci odstranit hněv a vztek zablokovaný v těle. Co když nemusíme vědět, proč se něco děje a stačí si jen vybrat novou realitu. Invokace ztělesněného hněvu je účinným nástrojem pro uvolnění toho, co je vaše vlastní definice hněvu a vzteku.

2 certifikované kurzy tělesných procesů Access Consciousness®

17:00 – 20:00 VÝMĚNA BARS®, Access FACELIFTU™, Tělesných procesů Access Consciousness®

————————————————————————-

Ceny  certifikovaných kurzů: Access Bars® 6 200,- Kč, Access Facelift 5 350,- Kč, Jednotlivé tělesné procesy Access Consciousness® 1 250,- Kč, Přednášky a workshopy 300,- Kč

Výměna “Daruj a přijmi” Access® procesy pro praktiky 150,- Kč a pro veřejnost 750,- Kč.

Tyto kurzy jsou přístupné všem. Nemusíte mít zkušenosti s Access Consciousness®. Po tréninku obdržíte certifikát o účasti (certifikované kurzy). Jakou pomocí mohou procesy Access Consciousness® být pro Vás  a Vaše tělo a jak to  může obohatit vaši praxi? Změna termínů kurzů vyhrazena.

Těšíme se na Vás!

REZERVACEzuzanagaia@gmail.com

Dozvědět se více:

accesszuzanagaia.simpl.com

Zuzana Štěpánková

Access Consciousness® Facelift Facilitator (AFF), Body Process Facilitator (BPF), Access Bars Facilitator (BF) Certificated practitioner Happy Mouth™ Generative Energetic Dentistry

+42(0) 608327697, +44(0)7955 184306, zuzanagaia@gmail.comzuzana.stepankova@googlemail.com

http://accesszuzanagaia.simpl.com

http://www.accessconsciousness.com/en/public-profiles/Zuzana-Stepankova/

Like on Facebook Access Zuzana Gaia CZ, UK

Všechno v životě ke mě přichází s lehkostí, radostí a slávou!