Contemporary dance neboli současný moderní tanec

Contemporary dance

Taneční kurz Contemporary dance je určen především pro dospělé (začátečníky i pokročilé).

Contemporary dance neboli současný moderní tanec je taneční styl čerpající z nejrůznějších tanečních technik. Ve svých lekcích budu vycházet z technik moderního a postmoderního tance a předávat tak základní principy, díky nimž se tělo stává pevnější a jeho pohyb ladnější, koordinovanější ad. Prostřednictvím krátkých cvičení, variací, protahování a dechu naleznete novou energii, nové pohybové možnosti a zapomenete na starosti. Dále se také naučíte jak své tělo vnímat,  uvolnit a získat ho zpět do osy, vyjádřit své emoce, pracovat s gravitací, dynamikou pohybu a podlahou jako partnerem.

Taneční lekce budou zahájeny od 6.10.2019 pravidelně každou neděli do 26.1.2020. V případě zájmu budou lekce probíhat i v druhém pololetí do 21.6.2020.  

Pravidelná výuka: od 6.10.2019 do 26.1.2020

Čas: 17:20 – 18:20

Kurzovné: 14 lekcí /1 600 Kč (za pololetí) nebo permanentka na 5 lekcí /750 Kč

Co s sebou: Pohodlné oblečení – triko s dlouhým i krátkým rukávem, tepláky popř. legíny, ponožky (když bude zima) a láhev pití.

Lektorka: Mgr. BcA. Monika Šponiarová

Rezervace a informace k platbě na: info@monibalet.cz nebo 775 260 440

O lektorce:

Paní Monika se tanci věnuje od 5ti let a  pedagogické taneční praxi se přes 10 let.

Pedagogické zkušenosti a vzdělání získala na VOŠ a SPgŠ v Litomyšli, soukromé taneční konzervatoři TCP, Pedagogické Fakultě Univerzity HK a na JAMU v Brně, kde studovala obor Taneční a pohybové divadlo a výchova. Dále také navštěvuje řadu tanečních workshopů po ČR a Slovensku, vytváří taneční choreografie čerpající z nejrůznějších tanečních technik, pravidelně jezdí na letní taneční školu v Mladočově, vede kolektivní hodiny pro děti i dospělé a soukromé hodiny pro žáky hlásící se na taneční konzervatoře.

Být učitelkou tance byl můj životní sen, což je také důvod proč tuto činnost vykonávám s nadšení, láskou a odpovědností. Mou prioritou je svým žákům předávat nejen veškeré znalosti, ale také v nich vybudovat vztah k tanci a  pohybu.

?