Mým cílem je naučit ženu vnímat samu sebe, své tělo a plně důvěřovat svým pocitům, instinktům, které jsou základem pro ZDRAVÝ, PŘIROZENÝ A HLADKÝ POROD.

Obsah lekce: 90 min.

* Přivítání a sdílení

* Relaxace

* Cvičení – protažení: Jemné protažení a posílení nejvíc namáhaných svalů v době těhotenství (svaly zad, pánevní dno, stehna, SI klouby, stehna atd.)

* Informace – techniky práce sama se sebou, s vzorcem původního nastavení porodu, prenatální komunikace s miminkem, práce s limbickým otiskem, praktické informace – aromaterapie, masáže, práce s jizvou, šestinedělí, kojení a jiné.

„ Porod není jen o rození miminek. Porod je o matce, která se stává silnější, zdatnější, schopnější o matce, která věří svému tělu a zná svou vnitřní sílu.”

KDY: 13.10 – 15. 12. 2016

CENA: 10 lekcí – 1300 Kč, jednotlivé vstupné 150 Kč

KDY: čtvrtek 16:00. – 17:30 hod.

Jsem máma dvou dětí, mající za s sebou dva bezbolestné porody, na které jsem se připravovala různými technikami. Ráda bych své zkušenosti předala dalším ženám s následujícím poselstvím: porod je úžasný OKAMŽIK, který rozhodně stojí za to, si jej plně a při plném vědomí prožít!

Jsem absolventkou Lektorského kurzu Vědomého mateřství a rodičovství, A-centrum Praha a Kraniosakrální terapeutkou, více na www.silazeny.cz

Info a rezervace: Ing. Pavla Moravcová, tel. 702 439 143, email: olsavska.pavla@centrum.cz

nejen+cvičení+pro++těhotné