Vize

Celostními smyslnými masážemi chci rozvíjet a přinášet více vědomí do 2 hlavních oblastí.

1. Moudrost těla

Své klienty chci vést k tomu, aby dokázali více vnímat své tělo. Aby svému tělu dokázali více naslouchat a vnímat moudrost svého těla. Zároveň chci své klienty vést k tomu, aby měli své tělo rádi. Takové, jaké je. Bez jakýchkoliv předsudků, posuzování, vlastního nebo cizího hodnocení. Tyto 2 zmíněné oblasti mohou být velice léčivé v oblasti psychiky i tělesných obtíží.

Velkou změnu do života může také přinést rozhodnutí plně naslouchat potřebám vlastního těla – od prostého „napít se, když mám žízeň“, přes „přestat jíst, když jsem sytý“ až po „nejíst vůbec, když na nic nemám chuť, např. v prvních dnech nachlazení“.

2. Sexualita

Západní pohled na sexualitu je velice úzký a často se omezuje na mechanický sex jako prostředek uvolnění nahromaděného napětí a stresu. Chci tento pohled rozšířit a přenést hlavní pozornost na intimitu jako prostředek rozvíjení a udržování lásky. V sobě, v partnerovi, ve vztahu. V ten okamžik se v hledáčku intimity objeví vědomé milování, ale také letmé doteky v průběhu dne, pohledy do očí, umění komunikace, vzájemného sdílení a naslouchání. Láska dokáže být velmi silným léčivým prostředkem. Láska a vděčnost dokážou posílit váš imunitní systém více než jakákoliv tabletka. A pokud v tuto chvíli nemáte partnera, nevadí. Lásku a vděčnost v sobě můžete rozvíjet i tak.

Vaginálním mapováním chci ženy i muže přesvědčit o tom, že i po bolestivých porodech a traumatizujících zážitcích může žena prožívat radostný intimní život. Chci vymýtit v naší společnosti často rozšířené přesvědčení, že po porodu už to nikdy nebude takové, jako před ním, že „s tím nejde nic dělat, tak to prostě je, s tím se smiřte, to už jiné nebude“.

……………………………………………………………..

David Vízner
E-mail: info@radostaleceni.cz
Mobil: 777 239 841