Mgr. Míla Bohunická – pracovní den: pondělí od 8:00hod do 20:00hod

Tel.:  605 147 812,  e-mail.:  milam28@seznam.cz

Kraniosakrální terapie je dotyková technika se silným relaxačním a meditativním účinkem, velmi vhodná jako součást osobního růstu pro pocit pohody a štěstí. Přináší hluboké uvolnění, navrací ke komunikaci s vlastním tělem a k jeho vrozené schopnosti samouzdravování. Pomáhá obnovit podvědomé samoléčící procesy v lidském těle. Umožňuje tělu uvolnit zadržované síly a nahromaděný stres, uvolnit z hloubky vše, co ho blokuje a svazuje, spojit se s naší původní matricí a povzbudit zdraví ve všech jeho projevech.

Kraniosakrální terapie může podpořit vaši vitalitu a přinést úlevu při mnoha zdravotních potížích. Je velice nápomocná:

  • při bolestech hlavy, migrénách, tinnitu, poruchách učení a soustředění, autismu, dětská mozkové obrně, ADHD
  • při bolestech v oblasti čelistního kloubu, traumatu v ústní dutině po extrakci zubů, operativních zákrocích, obličejových poúrazových stavech, zubní rovnátka
  • při bolesti páteře a zad, obtížích v oblasti pánve, kyčlí, poúrazových i pooperačních stavech
  •  při neplodnosti
  •  je velmi prospěšná po celou dobu těhotenství pro maminku i dítě
  • uvolňuje poporodní trauma maminky i dítěte, pečuje o ženy, které rodily císařským řezem
  • navrací vitalitu u chronického únavového syndromu, syndromu vyhoření, při akutním i chronickém stresu
  •  má blahodárný vliv na centrální a periferní nervový systém, vhodná pro pacienty s neurologickými potížemi, roztroušenou sklerózou a Parkinsonovou chorobou

Pro koho je kraniosakrální terapie vhodná?

Pro osoby každého věku, pro těhotné ženy, pro miminka, děti, mladistvé, dospělé i seniory.

Kraniosakrální terapie je bezpečná a velmi vhodná pro ženy ve všech fázích těhotenství (mobilizuje a zvyšuje množství normálních adaptačních procesů těla, je nezbytné, aby tyto procesy byly po dobu těhotenství vysoce funkční), v období přípravy na porod (uvolnění pánve a kraniosakrálního systému porod usnadňuje), při nepostupujícím porodu i v období šestinedělí (upravuje hormonální hladinu, snižuje vysoký tlak, odstraňuje poporodní depresi, obnovuje normální funkci pánve a tak eliminuje mnoho poporodních problémů se zády atd.)

Kraniosakrální terapií je také velmi vhodná pro děti, které nosily rovnátka. Jejich nasazení omezuje až zastavuje pohyb čelistí a ovlivňuje pohyb všech lebečních kostí. Následky se nemusí projevit ihned, ale někdy až za delší dobu. Rovnátka mohou být příčinou např. migrén, šumění a hučení v uších a dalších zdravotních problémů.

Na ošetření kraniosakrální terapií pozitivně reagují i lidé starší, kteří jsou méně pohybliví, křehčí a ztrácejí paměť. Po terapii se stávají pohyblivější, vitálnější, zvyšuje se jejich imunita a intelekt i paměť se zlepšuje. Vynikající a viditelné výsledky jsou dosahovány po lehčích mozkových příhodách.

Cena za 1 ošetření v délce 60 až 90 minut je 1.700 Kč. Pro trvalý efekt doporučujeme ošetření minimálně 2x zopakovat. Objednávky a případné dotazy prosím pište na milam28@seznam.cz nebo volejte na 605147812.

Těším se na vás

Mila Bohunická

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Karolína Pavlíková- pracovní den:  sobota / na objednání

Tel.: 604 804 520, e.mail.: full-life-hk@seznam.cz

Kraniosakrální terapie je celostním přístupem, který pomáhá našemu systému najít cestu k fyzické a duševní rovnováze.

Je velmi nápomocná na cestě osobního růstu. Zmírňuje duševní i tělesné napětí, odbourává stres, harmonizuje nervový systém. Dokáže odbourat emoční bloky a zažité, nefunkční vzorce chování. Zlepšuje spánek a napomáhá tělesnému komfortu při zdravotních obtížích.

Čas ošetření je vždy velmi individuální v rozmezí od 60-90 minut. Probíhá za pomoci jemných dotyků v pohodlné poloze na lehátku, klient je oblečen. Doporučuji oblečení spíše volnější pro tělesný komfort během ošetření – bez těsných gum, podprsenky nejlépe bez kostic, teplé ponožky.

Po ošetření doporučuji se občerstvit, více pít a 2-3 dny nevystavovat tělo nadměrné zátěži.

  • terapie není omezena věkem
  • cena terapie je 1500 Kč

Objednávat se ke mně můžete přes www.full-life-hk.cz, full-life-hk@seznam.cz, nebo telefon 604 804 520.

Těším se na setkání,

Karolína Pavlíková