OM CHANTING

OM Chanting je silná harmonizační skupinová technika, která využívá vibrace zvuku ÓM k transformaci negativity v pozitivní energii, pomáhá čistit okolní prostředí a podporuje fyzickou, emoční a duchovní rovnováhu všech zúčastněných.

Prostřednictvím OM Chantingu se lidé setkávají po celém světě, aby sdíleli pozitivní vibrace ÓM a svou lásku k Matce Zemi. Tato technika je rovněž přístupná pro všechny věkové skupiny.

Osvícený Mistr Paramahamsa Vishwananda jenž společně s Mahavatarem Babajim zpřístupnil tuto techniku nám lidem o síle vibrace zvuku ÓM, říká: „Všechno je vibrace, dokonce i naše myšlenky jsou vibrace. Naše myšlenky vytváří určitou vibraci. To znamená, že vše v tomto světě je v neustálém pohybu. Není zde nic, co by se nepohybovalo. Když je pohyb pozitivně transformován, zejména když děláme OM Chanting, vibrace, která se při tom vytváří v místě, kde zpíváme, tam stále je. Vibrace se neustálé přeměňuje, nezůstává na jednom místě. Vibrace se stále pohybuje, rostliny ji přeměňují pro ostatní, zvířata ji předávají ostatním, vítr ji předává okolí. Tímto svět získal mnoho prospěchu díky množství pozitivních vibrací skrze různé OM Chantingové kruhy z celého světa.“

Přijďte a vyzkoušejte sílu zvuku OM a odneste si krásný zážitek nejen pro Vaše tělo, mysl a emoce, ale i pro Vaše okolí.

Více informací o této technice najdete také zde: https://sadhana.bhaktimarga.org/cs/om-chanting

Co Vás čeká:

Krátké představení a vysvětlení techniky

Zpívání OM po dobu 45 min (každý vlastním tempem a dle svých možnosti)

Ukončení zpívání, krátká meditace v tichu

Sdílení a závěr

Co s sebou: Pohodlné oblečení, které Vám umožní sedět po dobu 45min.

Polštáře na sezení a deky jsou k dispozici na místě nebo si můžete donést vlastní.

KDY: termíny budou včas upřesněny

MÍSTO: Podnikatelské centrum, Hradecká 1151, Hradec Králové 500 03

Organizátor: Tatiana Raková rakova.tatiana12@gmail.com, 608471475

Registrace předem NUTNÁ na níže uvedený kontakt organizátora.

Cena: dobrovolný příspěvek

?