jiNOVÉ cvičení. Pohybový SHAKE pro zdraví a štěstí

PONDĚLNÍ VÝUKA : jiNOVÉ cvičení

Pondělí věnujeme celkové péči o naše tělo. Budeme se hýčkat v pomalejších pohybech, budeme hooodně protahovat, hooodně dýchat, budeme o sebe pečovat, budeme na sebe hodné.

Na začátku zahřátí a rozcvičení. A pak už protahování, protahování, protahování a prodýchávání, hluboká relaxace, automasáže, meditace.

Cílem je uvolněné tělo, krásný pocit, hluboký vnitřní klid, sebeláska. Zklidnění, zpomalení, ztišení, usebrání se do sebe, do svého dechu, do svého tempa, do krásné a příjemné pomalosti. Načerpání nových sil, nových vhledů, nápadů a zrelaxování mysli a znovuzamilování se do sebe a do svého těla.

Společně se středečním SHAKEM nabízím ucelený přístup ke cvičení, k péči o tělo, celkově ke zdravému životnímu stylu a aktivní dlouhověkosti.

Kdy: každé pondělí (kromě 28.10.) do 25.11.2019

Cena: 1200,-/10 lekcí, 150,-/1 lekce

Permanentka: jiNOVÉ cvičení a pohybový SHAKE 2 200,- / 22 lekcí

Kontakt a rezervace: Mgr. Adéla Jedličková (Weinerová), 737 500 689, weinerka@seznam.cz, www.adelka-jedlicka.cz

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

STŘEDEČNÍ VÝUKA: Pohybový SHAKE pro zdraví a štěstí

Takže proč shake:) neboli koktejl, mix. Baví mě prostě pestrost pohybových aktivit. Baví mě cvičení, tanec, joga, posilování vlastní vahou těla, strečink, relaxace a meditace, dýchání, zpěv, mít pružné a pevné tělo, cítit se v něm dobře.

Toto cvičení spojuje několik přístupů, možností a pohledů na svět. Jsem to já. Také spojuji a propojuji sport a duchovní svět. Baví mě outdoor pohyb a závody. Baví mě cvičení na karimatce, i živelný latinský tanec. Líbí se mě i akce, dynamika, rychlost, ale i klid, pomalost a meditace.

Naučím vás jednoduchou a rychlou ranní rozcvičku těsně po probuzení a ranní rozcvičení- velkých kloubů a svalových partií, abyste se hned po ránu a do celého dne cítili skvěle.

Povedu vás k tanci a radosti z něho, k rozvolnění pánve a celého těla. I v rozcvičení a i v posilovacích pozicích do rytmu, do tance, do hudby. Zaposilujeme si vlastní vahou těla, v jógových pozicích. Ale i v náročných cvicích.

Prodýcháme tělo. Protáhneme se. Naučím vás automasáže hlavy a vlasové pokožky, chodidel. Uvolníme se a ponoříme se do sebe relaxací a v různých meditacích. A můžeme si i zazpívat.

PODZIM 2019

Kdy:  pravidelně každou středu od 11.9. do do 27.11.2019

Cena: 12 lekcí /1 440,- nebo 150,- /1 lekce

Lektor: Mgr. Adéla Jedličková (Weinerová)

Kontakt a rezervace: Mgr. Adéla Jedličková (Weinerová), tel: 737 500 689, weinerka@seznam.cz, www.adelka-jedlicka.cz

?