STŘEDEČNÍ VÝUKA : Pohybový SHAKE

Takže proč shake:) neboli koktejl, mix. Baví mě prostě pestrost pohybových aktivit. Baví mě cvičení, tanec, joga, posilování vlastní vahou těla, strečink, relaxace a meditace, dýchání, zpěv, mít pružné a pevné tělo, cítit se v něm dobře.

Toto cvičení spojuje několik přístupů, možností a pohledů na svět. Jsem to já. Také spojuji a propojuji sport a duchovní svět. Baví mě outdoor pohyb a závody. Baví mě cvičení na karimatce, i živelný latinský tanec. Líbí se mě i akce, dynamika, rychlost, ale i klid, pomalost a meditace.

Naučím vás jednoduchou a rychlou ranní rozcvičku těsně po probuzení a ranní rozcvičení- velkých kloubů a svalových partií, abyste se hned po ránu a do celého dne cítili skvěle.

Povedu vás k tanci a radosti z něho, k rozvolnění pánve a celého těla. I v rozcvičení a i v posilovacích pozicích do rytmu, do tance, do hudby. Zaposilujeme si vlastní vahou těla, v jógových pozicích. Ale i v náročných cvicích.

Prodýcháme tělo. Protáhneme se. Naučím vás automasáže hlavy a vlasové pokožky, chodidel. Uvolníme se a ponoříme se do sebe relaxací a v různých meditacích. A můžeme si i zazpívat.

ZIMA – JARO  2020

Kdy:  pravidelně každou středu od 8. 1.

Cena: 12 lekcí /1 440,- nebo 150,- /1 lekce

(Permanentka: pohybový SHAKE a jiNOVÉ cvičení 2 200,- / 22 lekcí /

Úhradu kurzovného je možné provést mimo hotovosti také bankovním převodem nebo prostřednictvím systému Gallery Beta.

V čase: 16:00 – 17:00hod

Lektor: Mgr. Adéla Jedličková (Weinerová)

Rezervace: Mgr. Adéla Jedličková, tel: 737 500 689, weinerka@seznam.cz,  www.adelka-jedlicka.cz

Slevy a benefity