Mgr.  Adéla Victorie Jedličková – pracovní den: pondělí od 8:00hod do 20:00hod.

Příjemný den,

Ráda Vás seznámím, s Metodou RUŠ a pozvu na terapii, při které můžete odhodit celoživotní traumata, bolesti, křivdy, zátěže, zdravotní problémy, vztahové záležitosti a cokoliv co Vás trápí a o čem stále přemýšlíte.

Poradíme si s tématy jako:

  • ztráta blízkého člověka, zvířete,
  • rozvod, rozchod,
  • znásilnění, šikana,
  •  špatné, problematické vztahy,
  •  nedostatek peněz, lásky,
  •  nízké sebevědomí,
  •  diagnóza a ne-moc, ať už se jmenuje opravdu jakkoliv
  •  pracovní problémy (nechuť k práci, málo peněz, nedělám to, co mě baví, nepříjemný šéf…)
  •  dále i Váš jakýkoliv další problém.

Co Vám terapie přinese:

Vyřešení aktuálního problému, který v současnosti máte a žijete. Budeme ho řešit/čistit v příčině- v dětství, kde přijmete své myšlenky a pocity v události/událostech, kde vznikly. Dále základní vztahy (biologické rodiče, vychovatele, sourozence, partnery, vztah k sobě, životu, děti, vnoučata…). Zažijete odpuštění, osvobození, přijetí toho jak to bylo a je, a příliv lásky k tomu danému člověku, k sobě, ke světu, ke svému tělu (jestliže si to dovolíteJ

Jste k sobě upřímný/á, umíte pojmenovat Váš problém, potřebujete a chcete pomoci s traumatem, jakýmkoliv problémem a jste rozhodnutá/ý, že jej chcete vyřešit? Ráda Vás terapií provedu.

Záleží, co Vy chcete, jaký je Váš záměr/cíl ze srdce a já Vás povedu tak, abyste žil/a ještě šťastnější a zdravější život, než si umíte představit. Mým cílem a posláním je Vám pomoci osvobodit se od minulosti a zátěží, které v sobě máte a brání Vám žít plnohodnotný, krásný, zdravý život v hojnosti a v přítomném okamžiku TADY A TEĎ.

Sdílím, proč pracuji Metodou RUŠ = RUŠkou. Co do života přinesla mně? Proč dělám terapie?

Při své první terapii ze mě spadnul obrovský balvan, kdy jsem cítila málo citu z tátovy strany a vyřešila jsem si při ní např. maminčin velký strach o mě při bouračce ve 12 letech a celou tuto bouračku, kterou jsem zavinila.

V tuto chvíli jsme věděla, že jsem správně a že jedu na kurz. Zde jsem viděla, prožila a v sobě věděla nadobro, že RUŠka si poradí s čímkoliv. Na svém druhém kurzu jsem zažila, poprvé v životě, rozšířené vědomí. Já jsem věděla všechno. A zároveň jsem měla naprosto prázdnou, čistou a uvolněnou hlavu! Nádherný pocit a stav. Po kurzu třetím se mně otevřel zpěv a hudební tvoření a splnila jsem si sen a 3x vystoupila a zazpívala před lidmi i svými autorskými písněmi a hudbou. A poté jsem se postupně soustřeďovala jak pomáhat ostatním lidem, prošla jsem terapeutickými kurzy a každoročně od roku 2016 si obnovuji certifikaci, kvalifikaci, svoji úroveň ať už lidskou, tak i profesně terapeutickou. A zážitky a prožitky se stále prohlubovaly a docházela jsem více a více k sobě, k Bohu, ke vděčnosti, a bezpodmínečné lásce. Nyní jsem velmi vděčná za sebe, svůj život, své tělo, Matku Zemi, svoji rodinu, za svoji práci- poslání. Předávám to, jak žiji a co mně pomáhá.

Pomocí RUŠky se lze dostat a procítit a žít hluboké napojení na sebe sama, na přírodu, napojení na čisté vědomí, mít nadhled, chápat své pocity, přijímat sebe, lidi a realitu takovou jaká je.

Chcete toto také? Teď? Jste připravený/á?

Těším se na spolupráci a spolutvoření.

Děkuji, že můžu, srdečně Adéla Victorie

Info a kontakt:

Terapie obvykle trvá 3 hodiny, a cena je od 3 000,- do 5 000,- Můžete si vybrat, jak cenná a hodnotná je pro vás tato služba.

Poprosím peníze dopředu na účet, číslo pošlu do smsky (messengeru, emailu..). A nebo můžete platit na místě, buď hotově či na účet. Jak je pro vás příjemné.

Za tuto dobu stihneme vyřešit Váš aktuální problém a jeden až dva základní vztahy (maminka, tatínek…) a mnoho bloků, přesvědčení a omezujících dogmat a limitů.

Tel: 737 500 689

Email: weinerka@seznam.cz

Odkaz na oficiální stránky Metody RUŠ: www.metodarus.cz

Moje stránky: https://www.adelka-jedlicka.cz/