Contemporary dance – taneční kurz pro začátečníky i pokročilé

Tanec představuje naprostou svobodu projevu, učí tělo ovládat, vnímat ho a vyjádřit emoce.

 Contemporary dance (současný moderní tanec) je taneční styl čerpající z nejrůznějších tanečních technik. Ve svých lekcích vycházím z technik moderního a postmoderního tance a předávám tak základní principy, díky nimž se tělo stává pevnější, jeho pohyb ladnější a koordinovanější. Prostřednictvím krátkých cvičení a variací, protahování a dechu naleznete novou energii, nové pohybové možnosti a zapomenete na starosti. Naučíte se jak nalézt a cítit centrum těla, uvědoměle používat svaly, vnímat prostor a hudbu.

ZIMA – JARO 2020

Kdy: pátek 7. února

Termíny: 7.2., 28.2., 6.3., 20.3. 2020 (v případě zájmu budou lekce pokračovat i v následujících měsících)

V čase: 20:00 hod – 21:00 hod

REZERVACE NUTNÁ!!! – nejpozději týden před zahájením lekce

Cena kurzovného: permanentka na 5 lekcí/750 Kč, jedna samostatná lekce 200 Kč

Platba kurzovného: pouze převodem na bankovní účet lektorky.

Po přihlášení Vám bude lektorkou zaslána výzva k uhradě, v níž naleznete všechny potřebné údaje.

Lektorka: Mgr. BcA. Monika Šponiarová

O lektorce:

Paní Monika se tanci věnuje od 5ti let a pedagogické taneční praxi se přes 10 let.

Pedagogické zkušenosti a vzdělání získala na VOŠ a SPgŠ v Litomyšli, soukromé taneční konzervatoři TCP, Pedagogické Fakultě Univerzity HK a na JAMU v Brně, kde studovala obor Taneční a pohybové divadlo a výchova. Dále také navštěvuje řadu tanečních workshopů po ČR a Slovensku, vytváří taneční choreografie čerpající z nejrůznějších tanečních technik, pravidelně jezdí na letní taneční školu v Mladočově, vede kolektivní hodiny pro děti i dospělé a soukromé hodiny pro žáky hlásící se na taneční konzervatoře.

Být učitelkou tance byl můj životní sen, což je také důvod proč tuto činnost vykonávám s nadšení, láskou a odpovědností. Mou prioritou je svým žákům předávat nejen veškeré znalosti, ale také v nich vybudovat vztah k tanci a  pohybu.

S sebou: taneční oděv a obuv: pohodlné sportovní oblečení – triko, tílko, tepláky popř. legíny. V zimním období doporučuji navíc triko s dlouhým rukávem. Na nohou ponožky nebo taneční obuv (piškoty)

Kontakt a rezervace: www.monibalet.cz nebo na e-mail info@monibalet.cz