Srdečně vás zvu na seminář,

jehož náplň vás doslova pohltí svým zajímavým pojetím a nebudete jej chtít ukončit. Během dvou nádherně prožitých dnů se posunete ve svém dalším životě diametrálně vpřed. Osvojíte si základy energie peněz ve vztahu k odvěkým zákonům Vesmíru a váš život nabere jiný rozměr. V praktických cvičeních si vyzkoušíte, že všechno je vám velice blízké a přirozené. Po absolvování semináře si můžete markantním způsobem změnit život a doslova si jej užívat dle svých snů, tužeb, cílů a přání.

Kvantová vlna neboli kvantovka je jednoduchý způsob tvorby vlastní reality. Seminář Čtení z kvantového pole a energie peněz je určen pro pro všechny zájemce o poznání kvantového světa. Během dvou dnů se naučíte pracovat s kvantovou vlnou (kvantovkou) a především načítat informace z kvantového pole. Můžete si tak snadno diagnostikovat příčiny konkrétních problémů. Kvantová vlna, vám naopak na základě vašeho čtení z kv. pole, pomůže opravit nejen podlomené zdraví, ale i vztahy či finance. Budeme se věnovat praktickým cvičením a věřím, že si o tomto víkendu užijete nejen poznání svých skrytých schopností, ale též legraci, hru a skvělou partu lidí.

Chcete-li si dokonale osvojit práci s kvantovou vlnou a čtení z kvantového pole, pak je pro vás seminář Čtení z kvantového pole a energie peněz přesně to, co hledáte. Dostanete se k informacím, které jsou staré jako lidstvo samo, jen vám je nikdo doposud neukázal. Naučíte se snadno napojit na informační, kvantové, morfické či morfogenetické pole, odkud si můžete stahovat informace, které zrovna potřebujete. Vzájemnou interakcí si ukážeme, jak snadno můžete načítat informace svému okolí a naopak. Napojením se na své vyšší já si můžete opatřit informace potřebné ke kterékoliv situaci. To vše si ukážeme a vyzkoušíme v rámci semináře. V praxi si představíme, jak pracovat s energií peněz a jakým způsobem k jejich přísunu využít svoji schopnost čtení z kvantového pole. Též se můžete těšit na skvělou meditaci v hladině „theta“.

Všichni máme mnohem větší schopnosti, než si vůbec dovedeme představit. Nyní můžeme využít svoji schopnost intuice, telepatie a jemnohmotného cítění k načítání informací, které nás zajímají. Již nepotřebujeme věštce, kartářky či někoho, kdo by nám ve své podstatě tlumočil jazyk, kterým umíme disponovat sami. Objevme energii peněz jako pomocníka a spojence ve svém životě. Nikdo z nás není odsouzen nebo na věky zatracen, aby nesměl přijímat hojnost do svého života, ale naopak. Vesmír totiž reaguje na naše myšlenky, emoce a vzruchy, které vysíláme.

Pojďme propojit naši odvěkou schopnost s přísunem hojnosti! Chcete si načíst zdravotní stav, příčinu choroby nebo jakého koliv problému? To všechno vám umožňuje čtení z kvantového pole. Uvědomte si, že nikdo nic neudělá za vás, ale vy můžete pro sebe udělat opravdu hodně. Naučte se načítat informace z kvantového pole a změníte si tím život. Již dnes se na vás těším.

Každý účastník po absolvování semináře získá bonus:

  • Skrypta k semináři
  • Zařazení do projektu VTVR2019 na 30 dnů zdarma. Jestliže má účastník semináře již tento projekt předplacený, bude těchto 30 dnů navazovat na předplacené období.
  • Jeden z účastníků bude během semináře vylosován a zařazen do projektu VTVR2019 na 1 rok zdarma

Kdy: 12. – 13. 10. 2019

V čase: sobota:  09:00 – 17:00 hodin (12:00 – 13:00 hod. přestávka na oběd)

neděle:  08:00 – 16:00 hodin (12:00 – 13:00 hod. přestávka na oběd)

Cena:: 5000 Kč

Lektor: Jiří Lexa

Kontakt:  kvantovacesta@seznam.cz, telefon: +421 905 807 714 (Asistentka)

Prihlásit se můžete na : www.kvantovacesta.cz

Čtení z kvantového pole a energie peněz