Vážení přátelé,

rádi bychom vás pozvali na první setkání s průvodcem, konzultantem a léčitelem Jiřím Ledvinkou v Abecedě Poznání v Hradci Králové.

Poprvé v Hradci Králové máte možnost vzácného setkání s člověkem, který je obdařený od 15ti let darem vnitřního slyšení. Touto schopností dovede zprostředkovat jedinečné, pravdivé a čisté odpovědi na jakékoliv otázky, vidět věci, příčiny a souvislosti skryté a má také dar přímé práce s energiemi, tedy možnost harmonizace duchovních, duševních i fyzických energií.

Posledních 5 let se profesionálně věnuje léčení duše i těla člověka, energetickému čištění prostoru, odvádění duší zemřelých a zprostředkování přímého kontaktu s vlastním nitrem.

Slovy přednášejícího:

Pokud dokážeme uvolnit schopnost milovat Sebe jako Božskou bytost sebeuvědomovat si tento stav, můžeme následně naplnit vše, co nám bylo dáno. Cílem je navést vás na správné funkční cesty, díky kterým dosáhnete na vše, co skutečně potřebujete.
Díky tomu, že náš život prožíváme ve vlastním Božském vědomí, můžeme jej prožívat více v radosti, lehkosti a tvořivosti.
Dozvíte se, jak fungují mechanismy vaší duše, co odevzdat pryč, co si ponechat a co nahradit a také jak vytvořit váš vztah s Bohem jako celistvá bytost.

Pro koho:
Program může pomoci každému, kdo v životě hledá rovnováhu, harmonii a hlubší smysl života.
Je také pro všechny, kdo procházejí těžkou životní situací.

Kdy: pátek 6. prosince 2019

V čase: od 20:00 do 22:00 hod.

Vstupné : 200,- Kč / osobu

Registraci předem :  tel.: 725 916 618 nebo emailem tomas@fengshuistudio.cz (počet míst je omezen kapacitou sálu).
Platba pak na místě před začátkem akce.

Navazující individuální sezení
Individuální konzultace a léčení probíhají další den, v sobotu v rozmezí 12-17h v prostorách Feng Shui Studia v Litomyšli (Ropkova 51, 2. patro, Litomyšl). KAPACITA JE JIŽ NAPLNĚNA!
Na individuální konzultace v Žernovníku u Brna je samozřejmě možné domluvit se kdykoliv telefonicky přímo s panem Ledvinkou, bez ohledu na přednášku (Kontakt: Ivona Procházková, tel.: + 420 702 950 690, volejte po-pá, 9-11h a 15-18h).

Těšíme se na Vás!

Více na http://www.fengshuistudio.cz/i-beseda-s-jirim-ledvinkou-v-…/

Na obrázku může být: rostlina