Ing. Pavel Krejčí je člověk, kterému se podařilo poprvé v roce 2010 přivést čteče palmových listů z jižní Indie do Evropy, cestovatel, terapeut a zen tvůrce.

… představte si, že před nějakými 6, 7 tisíci lety „Septha rishies“,  (sedm mudrců) sepsali osudy několika tisíc lidí do svitků palmových listů, kteří se někdy v budoucnu přijdou do knihovny palmových listů zeptat na svůj osud.

Přednáška ti ukáže, jak konkrétně pracovat s palmovým listem v roce 2017 a jak pracovat s konkrétními tématy, které tě zajímají, jako je výběr životního partnera, školy, optimálního bydlení, povolání či tvého poslání.
Je vše nevyhnutelně dané, nebo máš právo svobodné volby? Pokud ano, jakou část života vlastně ovlivňuješ? Kdy a jak potkáš toho správného partnera? Nedaří se vám počít dítě, kde je problém? Už nevíš jak dál ve vztahu a jak z toho ven? Co je tvým posláním pro tuto inkarnaci?

Doposud jsi neslyšel o knihovnách palmových listů? Možná i na tebe čeká několik tisíc let v knihovně daleké Indie tvůj palmový list a v něm konkrétní plán pro tento život.

Pavel při své práci propojuje zkušenosti terapeuta, psychoterapeuta a průvodce palmovými listy.
——-
Pavel vás během tohoto večera zábavným způsobem seznámí s tím, čím se od roku 2008 jako první v Čechách, na Moravě a na Slovensku zabývá – knihovnami palmových listů a jejich odkazem pro současnou dobu. Palmové listy nemají punc předpovědi, jsou celostní transformací člověka této doby.

Na přednášce možná pochopíte jediný úkol pro tento život. Jaký úkol to je? Přemýšlejte…

Po přednášce lze zakoupit právě vycházející knihu Pavla Krejčího o knihovnách palmových listů „KÝM JSME BYLI, JSME A BUDEME“ a také se přihlásit se na čtení palmového listu.

Kdy: 3. dubna

V čase: 19:00- 21:00 hod.

Vstupné: 150Kč

Přednáší: Ing. Pavel Krejčí

Info a rezervac:  Ing. Pavel Krejčí,  tel.: +420 777 716 117, e-mail.: info@palmovelisty.cz

www.palmovelisty.cz, www.palmovelisty.cz

pk_kniha_fb-13-1