Žijete svůj vysněný život? Vstáváte a těšíte se, co Vám nový den přinese? Anebo jenom tak den ze dne přežíváte a v hlavě si přehráváte stará traumata a příkoří, která se Vám kdysi stala? Jsme vděční, když si vyberete změnu pomocí metody ACCESS BARS®.

Zveme Vás na jednodenní certifikovaný praktický trénink, který facilituje

Zuzana Gaia Štěpánková,

Access Consciousness® Facelift Facilitator (AFF), Body Process Facilitator (BPF), Access Bars Facilitator (BF) Certificated practitioner Happy Mouth™ Generative & Restorative systems for Healing

Kdy. sobota 8. června 2019

V čase:. 9:00 – 17:00hod

Jakákoliv omezení, která vytváříte ve svém životě, jsou spojena s Vašimi myšlenkami, nápady, postoji, rozhodnutími a přesvědčeními. ACCESS BARS® je dotyková metoda. Jemný dotek nastartuje proces, při kterém dochází k uvolnění a vyčištění základních myšlenek, pocitů a emocí. Postupně dochází ke zrušení našich omezení a programů, které si podvědomě ve svém životě vytváříme a které nám brání žít šťastný život. Odchází vše, co už je připraveno, aby z našeho života odešlo. Vše, co už nám neslouží.

Během ošetření se Bars® praktik lehce postupně dotýká 32 specifických bodů tzv. ” BARů” na hlavě klienta. Jednotlivé body souvisí s oblastmi života jako jsou vztahy, peníze, práce, zdraví, stres, kreativita apod.

Rezervace: zuzanagaia@gmail.com, 608 327 697

Všechno v životě ke mě přichází s lehkostí, radostí a slávou!

Kurz Access Bars Hradec Králové 11. května a 8. června 2019