Powerjóga pro každého

Powerjóga pro každého

Otevřené lekce Powerjógy se skládají z úvodní relaxace, zklidnění a protažení těla, následují pozdravy slunci, sekvence bojovníků a další ásany, které jsou plynule propojeny vlnou dechu. V závěru nás čeká relaxace či meditace.

Při pravidelném praktikování tohoto mladšího stylu jógy, který vychází z hathajógy a aštanga jógy, na sobě velmi brzy poznáte její prospěšné účinky. Obdobně jako jiné styly jógy rozvíjí rovnováhu a koordinaci, redukuje každodenní stres, napětí a bolesti. Navíc, protože se klade důraz na dynamiku a sílu, dokáže powerjóga rozproudit energii v těle, posílit ochablé svaly a vytvarovat tělo. Vaše těla se časem promění v těla ohebná, vitální a bez zatuhlých kloubů a zkrácených šlach.

Lekce jsou někdy dynamičtější, jindy spíše uvolňující, avšak vhodné pro každého. Lekce jsou vhodné jak pro začátečníky tak pro pokročilé – ke každé ásaně jsou nabízeny další její alternativy a záleží na každém, jakou si vybere. Během lekce věnujte pozornost pocitům, které Vám tělo signalizuje, respektujte ho a vnímejte Vaše momentální rozpoložení a konkrétní potřeby svého těla.

Kdy: pravidelně každou středu

V čase: 15:45–16:45hod

Lekce vede: Ing. Barbora Zajíčková

S sebou: pohodlné oblečení, ručník, pití

Další informace: Ing. Barbora Zajíčková, e-mail: barbora.zajickova@email.cz, tel: 797 874 381

?