Nebaví tě život?

Je to stále to samé?

Málo peněz?

Zdravíčko tak tak?

A co vztahy?

Změň to za 3 měsíce s nástroji Access Consciousness® a se mnou!!!

Je to opravdu tak snadné?

V roce 2016 jsem objevila Access Bars® – neuvěřitelnou terapii “čištění hlavy” od Accessu. To byl konec….. a nový začátek ve všech oblastech života.

Co dalšího je možné?

A tak jsem tu teď pro tebe, kdo hledáš.

Jak lze všechno změnit s lehkostí?

Právě jsem se vrátila z úžasné dovolené z Nevady a Arizony a těším se na setkání s Gary Douglasem – zakladatelem Access Consciousness® v Londýně – přihlásila jsem se na jeden z pokročilých kurzů Accessu COP – Choice of Possibilities – Výběr z možností. Do Londýna se chystá mnoho lidí z celého světa. Kolikrát jsem si říkala, jaké by to bylo toto si dovolit. A je to tu. Moc se těším! A je nás z ČR a SR pěkná skupinka.

Access jednoduše mění reality lidí a to co se zdálo nemožné ještě před rokem je skutečností.

Jsem tak vděčná za všechno!

Zvu tě do HRADCE KRÁLOVÉ na tréninkový program ZMĚŇ TO ZA 3 MĚSÍCE!!!

V Abecedě Poznání v Hradci Králové jsme přichystali praktické víkendové workshopy Access Consciousness®.

Vybrat si lze celý program nebo jednotlivé akce a pro účast nejsou potřeba žádné předpoklady:

Během praktických víkendových tréninků si osvojíš základní terapie Accessu: Access Bars®, Access Energetic Facelift a některé z velmi žádaných tělesných procesů Access Consciousness®

Rozpis:

neděle 15. 12. 9:00 – 16:00 Setkání absolventů – VÝMĚNA sezení Access Bars®, Access Energetic Facelift™ a tělesných procesů – pro absolventy 3 měsíčního programu zdarma s mnoha překvapeními. 

Vyber si jakýkoliv kurz z nabízeného praktického programu a získej týdenní online hovory s facilitací a prostorem pro dotazy zaměřené na různá témata zcela zdarma!!!. Začínáme hned po prvním praktickém víkendu v neděli 20.10. 20:00 – 21:00 prvním zoomem. Další termíny online setkání jsou každé pondělí do pondělí 16. prosince včetně. Změna termínů vyhrazena.

A to ještě není všechno – vyber si celý program a získej hodinovou online nebo osobní privátní terapii verbalních procesů Access Consciousness® se Zuzanou v hodnotě 2 000,- Kč zcela zdarma – cokoliv ti v životě nesouží… Co, když to lze změnit? (dle objednání)

Facebooková uzavřená skupina pro absolventy jakéhokoliv kurzu se Zuzanou je další platformou pro sdílení, získávání a předávání zkušeností.

Co dalšího je možné?

Po přihlášení na zuzanagaia@gmail.com obdržíš pozvánku na příslušný kurz nebo celý program.

Ceny jednotlivých kurzů

Access Bars® 6 200,- Kč

Access Energetic Facelift™ 5 350,- Kč

2 tělesné procesy 2 500,- Kč

Sdílení – výměna terapiiî Access Bars, Faceliftu a tělesných procesů  150,- Kč

Kde ještě lze něco v našem životě zlepšit a změnit? Hledáte obnovu a změnu? Jak vás mohu inspirovat, abyste si vybrali více sebe sama? Jak se to všechno změní k ještě lepšímu? To může vést k vnímání života jinak, zlepšení vztahu ke svému tělu, k ostatním, k penězům, zdravému sebevědomí, emocí a přístupu k životu.

Co spolu můžeme vytvořit také pro naši planetu?

Zuzaniny kurzy si začínají získavat své zájemce již v roce 2016 a Zuzana Gaia Štěpánková  je jedním z prvních praktiků a facilitátorů Accessu® v České republice. Certifikace: Access Consciousness® Facelift Facilitator (AFF), Body Process Facilitator (BPF), Access Bars Facilitator (BF) Certificated practitioner Happy Mouth™ Generative & Restorative systems for Healing

Lektor: Zuzana Štěpánková

Více informací k jednotlivým akcím a další novinky a kurzy se Zuzanou najdete na:  http://accesszuzanagaia.simpl.com