Kalendář chystaných akcí v ABECEDĚ POZNÁNÍ

KURZ ACCESS BARS®

29.1 .(st) 9:00 – 17:00 /kurz se koná v zadní části studia/ Zuzana Štěpánková


ÚVOD DO ACCESSU

29.1 (st) 188:00 – 20:00 /přednáška s praktickými ukázkami ošetření Access Bars® se koná v zadní části studia/ Zuzana Štěpánková


KURZ HORMONÁLNÍ YOGY PRO ŽENY

1.2. .8:00 – 1800 ((so) /kurz / Ing. Věra Popelková


Intuitivní tanec pro ženy

1.2. (so) 18:30 –19:30hod /tanec/ Martina Kubánková


Latino Dance pro ženy

1.2. (so) 17:15 –18:15hod /tanec/ Martina Kubánková


Contemporary dance

7.2. (pá) 20:00 –21:00hod /tanec/ Mgr. BcA. Monika Šponiarová


ČTENÍ Z KVANTOVÉHO POLE

8. – 9. 2.  . (so.ne,) 09:00-17:00 /seminář/ Jiří Lexa


KURZ ACCESS BARS®

12.2. (st) 9:00 – 17:00 /kurz se koná v zadní části studia/ Zuzana Štěpánková


Intuitivní tanec pro ženy

15.2.. (so) 18:30 –19:30hod /tanec/ Martina Kubánková


Latino Dance pro ženy

15.2. (so) 17:15 –18:15hod /tanec/ Martina Kubánková


Workshop PŘIROZENÝ TANEC

16. 2. (ne) 12:30-14:30 /workshop,/ Mgr. Adéla Jedličková


JOGA SRDCEM

16.2. (ne) 1500-17:00 /workshop yogy/ Ing.Pavla Kolšteinová


KURZ ACCESS ENERGETIC FACELIFT™️

19.2. 9:00 – 16:00 .(/kurz se koná v zadní části studia/ Zuzana Štěpánková


Výměna pro praktiky Accessu

19.2. .(st) 17:00 – 20:00 /kurz se koná v zadní části studia/ Zuzana Štěpánková


Společné zpívání MANTER, BHADŽANŮ A DUCHOVNÍCH PÍSNÍ

23.2. (ne) 13::30 – 16:00hod. /zpívání/ MANTROVNÍCI


KURZ ACCESS BARS®

26.2. .(st) 9:00 – 17:00 /kurz se koná v zadní části studia/ Zuzana Štěpánková


CO TO JE ACCESS ENERGETIC FACELIFT™️?

26.2. (st) 18:00 – 20:00 / přednáška s praktickými ukázkami ošetření Access Energetický Faceliftú /Zuzana Gaia Štěpánková


Contemporary dance

28.2. (pá) 20:00 –21:00hod /tanec/ Mgr. BcA. Monika Šponiarová


Contemporary dance

6.3.. (pá) 20:00 –21:00hod /tanec/ Mgr. BcA. Monika Šponiarová


Intuitivní tanec pro ženy

7.3. (so) 18:30 –19:30hod /tanec/ Martina Kubánková


Latino Dance pro ženy

7.3. (so) 17:15 –18:15hod /tanec/ Martina Kubánková


Kurz automatické kresby a automatického písma s meditaci

14.3..(st) 10:00 – 16:00 /kurz/ Eva Zajicová


Contemporary dance

20.3.. (pá) 20:00 –21:00hod /tanec/ Mgr. BcA. Monika Šponiarová


Intuitivní tanec pro ženy

21.3. (so) 18:30 –19:30hod /tanec/ Martina Kubánková


Latino Dance pro ženy

21. 3.. (so) 17:15 –18:15hod /tanec/ Martina Kubánková


LINO BE GUINSADA V ABECEDĚ POZNÁNÍ

5.4.. (ne) INDIVIDUÁLNÍ SEZENÍ. LINO BE GUINSADA


SVĚT ZÁZRAKŮ ANEB ZRCADLO DUŠE

18.4.. (so.ne,) 09:00-17:00 /seminář/ Jiří Lexa


?