„Umožňujeme lidem, aby věděli, co vědí“

CO VŠECHNO JE TADY MOŽNÉ?

Tvorba díky Access bars je péče na 32 bodech na hlavě. Spouští se energetické blokády, energetické body a tím se uvolňují všechna témata v životě. Např. kreativita, tělo, radost a smutek, spojování forem, téma věku, atd.

Opečování pomocí Access bars může být hluboká relaxace, čirá božská tvorba, velké uvolnění, a nebo příjemná masáž. Záleží na Vás co si vybíráte.

Vesmírná hojnost, životní lehkost a radost je zde pro všechny.

Jsem velmi vděčná a šťastná, že jsem po 3letém odolávání skočila, zkusila a zjistila, že i pro toto jsem tady na světě. Cítím to jako moje poslání.

Sezení = ležení:) Access Bars může trvat kolem hodiny, až hodinu a půl a připravte si hravou a svobodnou částku od 1 555,- až 2 222,- Je to na Vás, kolik si vyberete:) Protože hravost, lehkost, svoboda a hojnost je zde pro všechny:) I pro mě i pro Vás. Penízky můžete poslat dopředu na účet, nebo platit hotově na místě, jak je to pro Vás příjemnější. Číslo účtu pošlu do smsky…

JAK SE TOHLE ZLEPŠÍ?

„VŠE V ŽIVOTĚ KE MNĚ PŘICHÁZÍ S LEHKOSTÍ, RADOSTÍ A SLÁVOU“.

Moc se těším na Vaši volbu.

Nemůžu se už na Vás dočkat.

Září a říjen pondělky, od listopadu pondělky a středy.

Access ve spojení s prostorem Abecedy Poznání Vám umožní relaxaci, uvolnění blokád, radost, hravost, tvorbu, životní lehkost a barevnost…

Tel: +420 737 500 689, Adélka Jedlička

E-mail: weinerka@seznam.cz, www.adelka-jedlicka.cz