SHREE (Ing. Lucie Svilia) – pracovní den: neděle /na objednání

Malování henou na tělo

Jai Gurudev, zdravím Vašeho vnitřního Mistra, Gurua

Jmenuji se Lucie a jsem jednou ze zakladatelek Abecedy Poznání. Od mého milovaného Mistra Paramahamsy Vishwanandy jsem před lety dostala duchovní jméno – Shree, které v sobě nese esenci Božské Matky.

Má intenzivní duchovní cesta započala díky setkání se s mým Mistrem v r. 2010 v ášramu Shree Peetha Nilaya v Německu. Jeho mise je otevírat lidem jejich srdce, vést je cestou bhakti (oddanosti Bohu) a navrátit je zpět “domů”.

Jsem tvůrce kreseb PŘÍRODNÍ HENNA PASTOU a milovnice posvátných manter. Propojuji mantru s obrazem a díky tomuto spojení dochází k hlubšímu výsledku. Každý symbol, obrázek Božstev či obyčejná dětská kresba nese v sobě určitou esenci, která vyzařuje onu hloubku.

V kreslení hennou vidím velkou výhodu oproti tetování – kresba se můžete libovolně měnit a díky tomu zažívat jejich vibrace, které Vám mohou přinést proměny do Vašich životů.

Henna může sloužit jako dočasná (oproti tetování), zárověň dlouhodobá (oproti malování) ozdoba těla tak, jak ji používali v minulosti na dálném východě. Je stále více a více používána tam i v dalších koutech Země a to nejen při svatebních obřadech, rituálech.

Charakteristika a chování:
– Henna je známá svojí vlastností, kdy se její oranžovočervené barvivo lawson naváže na keratin v buňkách ve vnější vrstvě kůže a tím je zbarví do oranžova až tmavě hněda.
– Čím déle henna na kůži zůstane, tím barvivo pronikne hlouběji a to napomůže k tmavšímu odstínu a delší trvanlivosti obrazu na kůži.
– Proto se nedá vodou z kůže smít, ale mizí tím, jak se přirozeně odlupují šupinky staré kůže.
– Délka udržení henny na kůži je 1-3 týdny a je závislá na pigmentu, hydrataci, umístění na těle a starání se o tento Váš nově ozdobený kousek kůže.
– Počítejte s tím, že odstín barvy ztmavne přibližně do dvou dnů.
– Doporučuji večer před návštěvou použijte peeling na místo, kde bude obrázek a následně místo ošetřete hydratečním krémem.

Před samotným kreslením doporučuji setkání a to buď online nebo osobně. Pokud nemáte jasnou představu o samotném obrázku, najdeme společně ten nejvhodnější pro dané období, situaci.

Dlouhodobě jsem se věnovala malování intuitivních obrazů a díky zkušenostem, jsem se rozhodla energetické obrazy malovat přímo na tělo.

V době trvání (viditelnosti henny) spatřuji úžasnou příležitost použít hennu jako NÁSTROJ K PODPOŘE v nějaké životní situaci, k přechodu do nového stavu (začátky i konce vztahů, práce, duchovní cesta, hloubka duchovní cesty, cesta do srdce, spojení se se sebou apod.).

Cena po dohodě, odvíjí se dle časové náročnosti. Pokud jste alergičtí na levanduli, sdělte mi to při první konzultaci!

Objednávky přes telefon:   774 315 396 či email: shree@bhaktimarga.cz,

S láskou, Shree

Kreslení henou, prezentace