Popis události

Tento kurz s označením LEVEL UP je určen pokročilejším tanečnicím, které se chtějí v tanci posunout na další úroveň.V rámci kurzu k tanečnicím přistupuji individuálněji, abych jim pomohla k rychlejšímu tanečnímu rozvoji.

Pro účast v kurzu je nutné mít odchozený aspoň jeden můj kurz. Pokud jste na žádném mém kurzu nebyly, ale máte zkušenosti odjinud, zavolejte mi a domluvíme se.

Nově bude lekce prodloužená na 90 min a budeme se během kurzu věnovat bachatě (cca 70%) a salse (cca 30 %). Setkávat se budeme jednou týdně ve studiu Abeceda poznání (Malé náměstí) v úterý od 19:10 do 20:40.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Tyto lekce můžete zakoupit formou kurzu o 8 lekcích nebo, v případě, že zbydou místa, koupit lekce jednotlivě. Cena lekce (90 min)  v rámci kurzu je 225,-, cena jednotlivě je 300,-.

Přihlašování na kurz je otevřené do 4.1. poté budou zbylá místa nabídnuta jednotlivě. Lekce v tomto kurzu na sebe mohou mírně navazovat. Předchozí znalost základních kroků a pohybů je nutná.

Součástí tohoto kurzu bude přístup na webovou platformu, kde najdete videa choreografií z lekcí, tak abyste si mohly doma zopakovat, nebo zjistit, co se na lekci dělalo, když jste třeba chyběly.

Na co jsou Level Up kurzy zaměřeny?

Cílem Level Up kurzů je jít do hloubky daného tanečního stylu, nejen co se techniky týče, ale i muzikality a historie tance. Na lekcích se budete učit choreografie s novými prvky a trénovat i obecné taneční dovednosti. V neposlední řadě jsou mé lekce o tréninku sebevědomí, elegance, ženskosti, a krásného držení těla.

Co na lekce potřebujete?

Na lekce doporučuji oblečení, které je pohodlné, ale současně se v něm cítíte žensky. Zkušenějším tanečnicím určitě doporučuji taneční boty na podpatku, ale obejdete se i bez nich. Na lekce si nezapomeňte vzít i pití, rozhodně se zapotíme.

O čem jsou ještě Level Up kurzy?

Kurzy jsou určeny tanečnicím, které zajímá dlouhodobý taneční rozvoj a pravidelnost v tréninku. Během lekcí někdy také natáčíme videa, která pak sdílím na svých sociálních sítích. A rády se někdy i vyfotíme. Povinností není ale ani jedno.

Chtěla bych vás chtěla upozornit, že není reálné nahrazovat si zmeškané lekce či nějakým způsobem vracet peníze za nevyčerpané lekce. Své místo na kurzu však můžete poskytnout někomu jinému. V případě, že bych onemocněla a lekci nemohla vést, kurz bychom protáhly o daný počet lekcí. Děkuji za pochopení.

ZIMA 2023

Od 10.01.2023 do 28.02.2023

Kdy: úterý

V čase: 19:10 – 20:40 hod

Kontaktní informace: www.katybedliva.cz

Lektorka:: Ing. Kateřina Bedlivá , tel.: 601 251 611, e-mail. info@katybedliva.cz

Instagram: https://www.instagram.com/…va/

Facebook: https://www.facebook.com/…aDP

YouTube: https://www.youtube.com/…IpA