Brazilský zouk je krásný párový tanec, který má své kořeny v tanci Lambada. Tančit ho je neskutečný zážitek. Má tolik podob! Nikdy není stejný, a to je na něm to krásné. Může být tajemný, vášnivý, něžný, elegantní, hravý, klasičtější… Vždy záleží na konkrétní hudbě (tančit se dá téměř na vše), partnerovi či partnerce, vaší náladě.

Zouk patří mezi tzv. social tance, jako například i salsa, pro které je typické střídání partnerů (není nutné). Atmosféra bývá uvolněná, jako když se sejdou přátelé.J Z toho vyplývá, že není potřeba mít stálého partnera. Na lekcích je ze začátku kladen velký důraz na techniku a figury. Později převládají prvky improvizace, díky kterým si tvoříte vlastní tanec. K tomu je potřeba naučit se spolu neverbálně komunikovat, vnímat se, respektovat se, nechat se vést (pro ženy) a vést (pro muže). Tyto získané dovednosti určitě oceníte i v běžném životě.

Do tajů tance vás zavede Eva Stillerová – tanečnice již od předškolního věku. Tanečnice tělem i duší, která prošla baletem, moderním tancem, standartním tancem…až našla lásku v zouku, ve kterém se roky vzdělávala od nejlepších tanečníků světa. Věří, že tančit může každý bez rozdílu věku, vzhledu a talentu.

O zouku se říká, že kdo jej zkusí, naprosto mu propadne. Propadni mu i Ty, nebudeš litovat! :-)

PODZIM – ZIMA 2022

termín zahájení bude včas uveřejněn

Kdy: každou neděli

V čase: 15:50  – 17:50hodI.

Cena: 2 040 Kč/os./6 lekcí nebo 3 600 Kč/pár/6 lekcí

Lze zaplatit i pouze 1. lekci na zkoušku

S sebou: ponožky nebo obuv s měkkou kluzkou podrážkou (podpatky nedoporučuji), pohodlné oblečení

Lektorka: Eva Stillerová, která sbírala roky zkušenosti od českých i světových lektorů brazilského zouku, aby vám pomohla tomuto krásnému a hlubokému tanci také propadnout

Info a registrace: eva.stillerova@email.cz, 721 076 662

https://www.youtube.com/…F8c