Celotělová harmonizující masáž s panenským Bio kokosovým olejem a křišťály obohacená o regeneraci organismu pomoci polodrahokamů působící na náš energetický systém. Masáž je doprovázena jemnou harmonizující hudbou, která přináší okamžitý pozitivní vliv na fyzický a duševní stav člověka 

Doba trvání: 70 minut/1300Kč  (dolní končetiny plus hýždě, záda plus šíje, horní končetiny) 

Tel.: 774 996 312, e-mail.: gabriela@abecedapoznani.cz

Křišťál

Je univerzální, nejúčinnější léčivý krystal na světě. Je to velmi silný zesilovač energie, jenž energii pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie. Negativní energii odebírá a pozitivní nás nabíjí. Čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek. Jeho očistnou léčivou energií povzbuzuje psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení. Křišťálová voda se doporučuje při kožních nemocech a popáleninách. Voda se pije na lačný žaludek ráno a před každým jídlem. Křišťál symbolizuje světlo na Zemi.

Léčivý vliv kamenů

Terapie drahými kameny je stará jako lidstvo samo. Terapie se prováděla nejrůznějšími způsoby. Kameny se používali ve formě prášku, užívaly se jako léky či tablety, nebo se ponořili do vody, která se pila nebo se v ní koupalo. Drahé kameny se přikládaly na rány, aby zastavily krvácení. Nejjemnější terapií bylo využívání vibrace těchto kamenů přikládáním na čakry. Přírodní vědy a mnoho dalších už dávno dokázaly, že téměř všechny věci tohoto světa na sebe vzájemně působí, protože vše je v podstatě vibrace. To, co vidíme, slyšíme, můžeme nějak vnímat, i to, co se našim fyzickým smyslům jeví jako pevné látka, jsou v podstatě vibrace o různých frekvencích. Vibrující těleso tak může působit na jiné, které je k tomu vhodné svou stavbou, a tak se jejich vliv spojí… vibrace se dostávají do vzájemné “rezonance”, kdy každý kámen vibruje svým zvláštním způsobem. Tato vibrace odpovídá různým obrazům nemocí tělesné nebo duševně-duchovní povahy. Aura kamenů slouží jako ladící prostředek drah jemného těla, kameny mění vlastnosti aury jemného těla, uzavírající cesty, které přinášejí neštěstí a otevírající dráhy k možnostem novým.

Relaxační hudba – terapie hudbou

Hudba v nás vyvolává nálady, pocity a emoce, člověk ji vnitřně prožívá a poslech hudby v nás nastartovává určité psychické a somatické procesy, které lze využívat k léčení. Léčebný efekt zvuku a hudby byl znám už od nepaměti, používal se jako magický prostředek šamanů v boji proti nemocem a úzkosti. Hudba má dar proniknout do hlubších sfér lidské psychiky než například lidské slovo. Oddejme se této její schopnosti a nechme se hudbou hladit, hýčkat, nechme v ní rozplynout naše trápení a stresy, vylaďme se do pozitivna.