je jedna z nejvíce uvolňujících a určitě nejsmyslnějších masáží. Jedná se o exkluzivní ošetření pleti čokoládovou směsí, která obsahuje mandlový olej a vysokoprocentní kakaový prášek.

Odborníci vysvětlují její blahodárný vliv tím, že kakao obsahuje antioxidanty, vitaminy a minerály a tak působí přes povrch těla. Čokoláda vyživuje pokožku, vrací ji její pružnost a hebkost. Působí proti stárnutí. Potlačuje celulitidu a výrazně vylepšuje vzhled pokožky. Vaše pleť bude po této proceduře hebká a jemná. Čokoláda je zdrojem energie a dobré nálady a i Vy se budete cítit po masáži skvěle.

Tělový kakaový peeling

je důležitým faktorem při očistě tělové pokožky. Je bohatý na minerály a jemně odstraňuje odumřelé buňky z pokožky, stimuluje krevní oběh a zanechává pleť krásnou, jemnou a čistou. Následný čokoládový zábal má ulehčenou cestu pro aktivaci a tím dochází ke zvýšení čokolády na organismus.

Dnes už víme, že kakao zabraňuje pronikání volných radikálů a má harmonizující a jemně stimulující účinek. Čokoláda dokáže stimulovat v mozku tvorbu dopaminu a uvolňovat endofiny a serotiny (hormony štěstí). Základem čokoládového zábalu je neslazený kakaový prášek získávaný z kakaovníku rostoucího v tropických lesích a netučné sušené mléko. Kakaový prášek je bohatý na přírodní látky, které pokožku vyživují a omlazují. Má hydratační účinek, pomáhá předcházet vráskám a redukovat strie.

Kromě přírodních látek obsahuje také vitamíny, aminokyseliny, minerály, koenzymy, nukleové kyseliny a antioxydanty. Dermatologové zdůrazňují hlavně blahodárný účinek vitamínů A a E, které se při zábalu vstřebávají celým tělem. Vůně čokolády zahání depresi a vyvolává dobrou náladu

Cena: 30min 250,- 60min 500,- 90min 800,- 120min 999,-

Kontakt:

Markéta Jansová – zdravotní sestra/kosmetička, masérka

Tel. : 739 202 488, e-mail: makosmetika@gmail.com

Ceník platný od 1.října 2013. Změna cen vyhrazena.