Lino je pro řadu z nás známým pojmem – milý a skromný muž. Má neobyčejný dar  léčit lidi a pomáhat jim najít či zesílit životní sílu, harmonii a zdraví.

Žije ve své rodné zemi a více jak 30 let cestuje po celém světě, kde se věnuje filipínskému léčitelství. Léčba spočívá prostoupením rukou do těla na místa disharmonie či místa, kde se nacházíjí energetické bloky způsobující nemoc.

Během léčení dochazí odstranění energetického bloku a místo je pročištěno. Po proceduře se nám uleví, pocítíme pozitivní změny v těle i v naší psychice. Cítíme se blíže ke svému zdroji – k Lásce.

Lino je duchovní léčitel, jde tedy o léčení spirituální, o očištění všeho, co nám brání ve zdraví a štěstí. To, co léčí, je Světlo a Lino, jak sám tvrdí, je „pouhým“ nástrojem tohoto Světla. Důležitou součástí duchovního léčení je také náš přístup – naše otevřenost, naše víra.

Praktické informace :

Jak probíhá léčení a naše doporučení:

Budete objednáni na konkrétní čas, který však považujte za orientační, přesně na minutu jej nebude možné dodržet vzhledem k tomu, že Lino pracuje tak dlouho, jak je třeba. Před zákrokem proberete s tlumočnicí problémy, se kterými přicházíte, a tlumočnice je sdělí Linovi. V případě vaší dobré znalosti angličtiny můžete s Linem komunikovat přímo.

Doporučujeme čas čekání vyplnit tichou meditací, naladěním se na sebe sama, na vlastní zdroj, zvyšujete tak účinnost léčby.

Lino Be Guinsada, Na téma zdraví, léčení, víra – http://cestyksobe.cz/lino-be-guinsada-na-tema-zdravi-leceni-vira/4688

Před léčením si odložíte do spodního prádla a nejlépe v županu po vyzvání přejdete do místnosti, kde bude Lino a jeho žena, která mu asistuje. Léčení probíhá na masérském lehátku a zabere asi 10 minut, po něm Lino provede harmonizační masáž. Je možné si s sebou vzít doprovod (rodinný příslušník, kamarád atp.).

S sebou: seznam nemocí či problémů, župan, přezůvky, osušku pod sebe na masérské lehátko

Cena léčby: 2000 Kč

Jak se objednat do Hradce Králové:

prostřednictvím telefonu Kluhová  774 996 312, nebo e-mailu gabriela@www.abecedapoznani.cz

Místo konání: Relaxační vzdělávací studio ABECEDA POZNÁNÍ, Malé náměstí 129, 500 03  Hradec Králové

U objednávky prosím uvádějte své jméno, mail a telefonní číslo. Pro závaznou rezervaci je třeba uhradit zálohu 500Kč do 5 pracovních dnů po objednání na účet číslo 7884720207/0100. Rezervace se stává platnou až po uhrazení rezervačního poplatku.  Z důvodu omezeného počtu volných míst  se stává rezervační poplatek nevratným.

Do zprávy pro příjemce uvádějte jméno objednaného člověka a jako variabilní symbol uveďte mobilní telefonní číslo objednaného.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………..