Stomatologie bez vrtačky? Můžete obnovit růst dásní a zubů? Uvažovali  jste  někdy, proč musíme trpět bolestí zubů, záněty, nemocnými dásněmi, umělými zuby, výplněmi, rozpaky nebo hanbou  ohledně našich zubů a  úsměvu?  Pak Vás Happy Mouth™ Generative Energetic Dentistry může zajímat.

Systém zahrnuje aktivaci  bodů na hlavě, dotykové tělesné  procesy a slovní čištění. Pro to, aby se tyto systémy plně aktivovaly, je třeba je stimulovat po dobu nepřerušených 21 dní, a to je to, co certifikovaný praktik Happy Mouth™️ nabízí. Jedná se o to, abychom byli schopni považovat ustní dutinu a zuby za něco, co se vyvíjí spíše než degeneruje a rozpadá.  Mnoho lidí má strach nebo dokonce nechuť jít k zubaři! Mnoho lidí v noci skřípe zuby a mnozí z nás mají napětí v čelistech, což všechno ovlivňuje zdraví našich zubů,  dásně –  a vlastně stav celého  těla!

V  Happy Mouth™ máme kraniální body, které aktivují systémy k nápravě  a posílení zubů a obnovení strukturální integrity. Jiné systémy se zabývají zubními kazy a  významem správné rovnováhy kyselin v ústech, aktivací zubního lůžka pro nové zuby, které mají vyrůst a je toho mnohem více.

Informativní konzultace o podrobnostech terapie Happy Mouth™️ ZDARMA

1 sezení trvá 45 – 60 minut  Cena 1 500,- 

Více info http://accesszuzanagaia.simpl.com/

Ceník a další podrobnosti o nabídkách ZDE

Těšíme se na Vás!