Konzultace, poradenství

Konzultační a poradenská činnost v oblasti osobního rozvoje

Gabriela Diveshini Kluhová – pracovní den: pondělí – neděle/ na objednání

Cena:

Tel.: 774 996 312, e-mail.: gabriela@abecedapoznani.cz

Výklad snů a jejich podrobná analýza v Hradci Králové

Hledáte odpovědi na Vaše sny? Zajímáte se o osobní výklad Vašeho snu? Zajímá Vás co se skutečně odehrálo ve Vašem snu? Komunikují s Vámi Vaši předkové skrze nehmotný svět a nevíte jak se ve zprávách a poselstvích orientovat?

Pomohu Vám najít odpověď, skrytý význam a poselství, které k Vám promlouvá skrze vaše Vyšší Já. Stručný popis Vašeho snu pro zpracování analýzy odesílejte formou e-mailu na gabrielakluhova@seznam.cz

Analýza snu

je vyhotovena v rozmezí dvou až tří dnů a poslána na email. Cena rozboru činí 800 Kč a zahrnuje časový prostor pro vzájemnou komunikaci prostřednictvím osobního setkání či sociální sítě (Messenger, Telegram, WhatsApp, Skype) a závěrečné písemné vypracování. Rozbor snu je odeslán až po jeho úhradě. Děkuji za pochopení.

K vypracované analýze nabízím v rámci ceny možnost rozšíření vhledu výkladu o další informací. Konverzace probíhá po vzájemné dohodě ústně či písemně prostřednictvím sociální sítě (Messenger, Telegram, WhatsApp, Skype).

Pro vystavení faktury je třeba zaslat Vaše jméno a adresu, děkuji. Platba bude hrazena předem na účet Komerční banky 35-5749870297/0100. Do zprávy pro příjemce uveďte Vaše jméno.

Techniky skrze které analýzu snů zpracovávám:

MIMOSMYSLOVÉ VNÍMÁNÍ ČI INFORMAČNÍ VIDĚNÍ SKRZE VYŠŠÍ JÁ

CHANNELING

MEDITACE

OSHO ZEN TAROT

KARTY SVĚTLA

Stručný popis Vašeho snu

pro zpracování analýzy odesílejte formou e-mailu na gabrielakluhova@seznam.cz

Následně Vás budu kontaktovat, vyčkejte prosím.

?