Napadlo vás někdy, kolik tajemství se ukrývá ve vašich ústech? Ústa jsou místem, kde se nás kromě jídla, zubního kartáčku a třeba zubaře, nikdo obvykle nedotýká, místem neprozkoumaným, často traumatizovaným různými zákroky či zraněními, ale možná taky zákazy a omezeními, typu “nedělej hluk, buď ticho, nemluv,” místem, které v sobě drží všechna naše ano i ne, vše, co jsme kdy chtěli, potřebovali, toužili říct nebo vyjádřit a nedovolili se nebo nám nebylo dovoleno.

Pokud si dovolíme našim ústům věnovat láskyplnou pozornost, otevíráme dveře pro osvobození a uvolnění veškerých struktur uvnitř úst, jednotlivých svalů a fascií a také veškeré energie v nich zablokované.

Tento typ kraniosakrální práce může být velmi prospěšný, obzvlášť pokud máte za sebou hodně zubařských zákroků, nosili jste rovnátka máte chronické bolesti šíje, hlavy nebo čelistí. Během ošetření se zaměříme na uvolnění zubů, dásní, čelistí, uzdičky a vůbec celé vnitřní části úst a obličejové části hlavy.

Cena za 1 ošetření je 1.700 Kč pro dospělého a 1.000Kč u dětí.

Pro docílení větších změn doporučuji projít sérii 6-10 ošetření.

Cena za zvýhodněný balíček 6 ošetření pro celostní uvolnění a harmonizaci je 6.500 Kč u dospělého a 4.800 Kč u dětí, platba předem.

Pokud se chcete objednat nebo máte další dotazy prosím pište na milam28@seznam.cz nebo volejte na 605147812.