Kraniosakrální terapie je vhodná pro děti všech věkových kategoriíí od miminek v děloze, novorozence až po dospívající.

V období těhotenství se zaměřujeme na práci s maminkou a harmonizaci jejího psychického a fyzického vyladění, uvolňují se strachy z porodu či mateřství, které by na miminko mohly mít silný vliv.

U novorozence se nejčastěji jedná o poporodní regeneraci a integraci s maminkou, zejména pokud se v průběhu porodu objevila nějaká komplikace nebo medikace nebo dítě přišlo na svět císařským řezem. Rozpouští se problémy vztahující se k traumatickému porodu. Pomáhá se vytvořit zdravý bonding mezi maminkou a dítětem.

U miminek a batolat je kraniosakrální terapie podporou při problémech s kojením, při kolikách, poruchách spánku či přechodu do nové vývojové fáze a také posilou v dalších důležitých životních fázích.

U větších dětí také při poruchách soustředění – ADHD, regeneraci po úrazech, operacích a narkózách či v období intenzivního růstu.

Délka a průběh ošetření se vždy přizpůsobuje věku dítěte. Malá miminka se ošetřují v náručí maminky, batolata pak při hře, větší děti v leže na lůžku stejně jako dospělí.

Cena za jedno ošetření o délce 45 minut je 1.000Kč. I v tomto případě doporučuji terapii pro trvalejší efekt opakovat.

Objednávky a případné dotazy prosím pište na milam28@seznam.cz nebo volejte na 605147812.

Těším se na vás

Mila Bohunická