Kraniosakrální terapie je velice vhodná, šetrná i bezpečná ve všech stádiích těhotenství. Podporuje maminku i dítě k emocionálnímu zklidnění, k úlevě od fyzických bolestí a k celkové psychické rovnováze. Nejčastěji se tato terapie využívá při bolestech v oblasti křížové a bederní páteře a k celkovému uvolnění a harmonizaci k porodu. Uvolňuje svalové fascie a fascie vnitřních orgánů. Podporuje regeneraci těla, přirozené proudění krve, je prevencí proti křečím, ztuhlosti a otokům. Kraniosakrální terapie podporuje volný a symetrický pohyb v pánvi a připravuje tak tělo ženy ke snadnějšímu a přirozenějšímu porodu. Ošetření může pomoci s vyrovnáním hormonální hladiny, odstranit napětí a stres před porodem.  Pomáhá k optimálnímu umístění miminka v děloze. Podporuje vnitřní zdraví těhotných žen a napomáhá celkové  fyzické, psychické a emoční rovnováze.

Je určena ženám, které si uvědomují důležitost kontaktu se svým dítětem již v těhotenství a rády by prožily porod podle svých představ.

V průběhu těhotenství doporučuji docházet na kraniosakrální terapii pravidelně. Tato hluboká a jemná masáž vás ošetří, navodí hluboký stav klidu, relaxace a uvolnění mysli.

Cena za 1 ošetření o délce 90 minut je 1.700 Kč.

Pro docílení větších změn doporučuji projít sérii 6-10 ošetření.

Cena za zvýhodněný balíček 6 ošetření pro celostní uvolnění a harmonizaci je 6.500 Kč, platba předem.