„Anděli! Jsi Tady? Blízko mne? Dej mi, prosím, znamení, abych věděla zda existuješ nebo zda jsi jen výtvor mýtů!“ Takto jsem nejednu noc před lety v mysli promlouvala a dívala se do tmy, zda něco zahlédnu. Nic. Zklamána a s bolestí, že andělé nejsou (protože kdyby byli, určitě by se mi zjevil, když jsem ho tak upřímně a od srdce volala) vzdala jsem se naděje.

Až jednou… o pár dní (možná měsíců) později… uprostřed noci… probudilo mě světlo. Bylo tak silné, že i přes zavřená víčka mě oči zaboleli a raději jsem odvrátila hlavu, abych intenzitu světla na očích zmírnila.

Strach z neznámého jsem neměla. Ba naopak. V tom momentě jsem měla pocit, že je to úplně normální a v klidu jsem zase usnula. Vše trvalo jen chviličku, ale nikdy jsem na to nezapomněla. Jen jsem nevěděla „kdo byl to světlo“…

Nedávno jsme se kamarádkou (mému srdce blízkou) dělily o své esoterické zážitky a pověděla jsem jí i o té světelné návštěvě. Díky jejímu talentu – schopnosti jasnoslyšení mi začala tlumočit slova oné návštěvy… “Jsem tady! Tady jsem! Tak se na mě podívej!“

Rozlila se mnou nevýslovná radost! Jaká nádhera byla slyšet tato slova! „Můj“ anděl mě tenkrát vyslyšel a ukázal mi tak svou blízkost! To on byl TO SVĚTLO! Jen na chvíli jsem zalitovala, že jsem nemohla pochopit souvislosti již tenkrát… ale vše má svůj čas… svůj účel, ikdyž to v ten daný moment tak nevypadá…

A pokud vám náhodou vyvstala na mysli pochybnost, že si tato slova kamarádka vymyslela tak, aby to zapadlo, tak vás musím zklamat, protože jsem se jí ani slůvkem nezmínila o tom, jak upřímně jsem volala po jeho andělském znamení.

Dělím se s vámi o tento zážitek, abyste si uvědomili, že nejste NIKDY sami a že když požádáte od srdce o pomoc, vždy k vám přijde.

A je jedno čeho se vaše prosba týká… zda pomoci od bolesti (psychické i fyzické), smutku, trápení či se podělit s někým o vaši radost.

Pokud jste zažili něco zajímavého a máte chuť sdělit to i ostatním, napište nám. Zveřejníme vaše zážitky a tím můžete pomoci i ostatním. Těším se na vaše příspěvky!

lucie@www.abecedapoznani.cz

V případě zájmu si vám dovoluji doporučit knihy s touto tématikou

  • Světla andělů – Diana Cooper (nakladatelství Pragma)
  • Léčení s anděly – Doreen Virtue, Ph.D. (nakladatelství Synergie)
  • Setkání s anděly – Doreen Virtue, Ph.D. (nakladatelství Pragma)

Pomocné karty

  • Hojivá moc andělů – Judita Peschlová (nakladatelství Agentura Ano s.r.o.)
  • Světelní andělé a karty drahých kamenů – P.Arndt, U.Klinger-Omenka (vydal Tenno)
  • Velké katy archandělů – Ulrike Hinrichs (nakladatelství Synergie)
  • Andělské karty – Doreen Virtue, Ph.D. …a další její karty