JÓGA

každý den 2 hodiny s jogou, relaxací a meditací. Joga je vhodná pro každého. Lekce se přizpůsobí aktuální situací účastníků. Vede: Ilona,Ilona Krunčíková, akreditovaná lektorka jogy s 13ti letou praxí. Terapeut shiatsu a SRT, masérka v Náchodě, www.pohlazeninavysluni.cz, ilonakrun@post.cz,tel. : 605988539

OM CHANTING

léčení těla, mysli a ducha. OM Chanting má intenzivní hluboký vliv na naši auru včetně všech úrovní našeho bytí a prostřed kolem nás kde se koná.
OM ,meditace, tanec vede: Gabriela Diveshini Kluhová, péče o tělo a duši / akreditovaná kosmetička, masérka, provozovatelka a zakladatelka studia ABECEDA POZNÁNÍ v HK.

OSHO MEDITACE MANDALA

technika, která nás vede k opětovnému návratu do svého středu. Rozpohybuje nejen našeho tělo, ale i rozšíří možnosti naší mysli a zároveň v nás rozvíjí schopnosti našeho vnitřního pozorovatele.

INTUITIVNÍ TANEC

tanec je cesta sebepoznání. Svobodná cesta tvoření skze kterou máme možnost poznat sebe sama. Naší jedinečnost v plné celistvosti.

Cena kurzu 3990 Kč zahrnuje:

Celodenní program ( jóga, Osho meditace Mandala, Intuitivní tanec nebo OM chanting) . Speciální dopolední středeční program hosta paní Věry Kloučkové která nás provede relaxačním Intuitivním kreslením s mandalami. Pobytu se mohou zúčastnit i rodinní příslušníci včetně děti. Doprava je vlastní. Změna programu vyhrazena.

Ubytování a strava:

Ubytování a plnou penzi včetně svačiny a pitného režimu zajišťuje provozovatel chaty Radost. Dospělá osoba platí za ubytování a stravu  2310  Kč (děti do 12let 1960  Kč a děti do 3let jsou zdarma). Rezervační poplatek 1500,- Kč je třeba uhradit do 10 dnů od přihlášení. Poplatek je z organizačních důvodů nevratný. Ubytování a strava se platí přímo provozovateli chaty .

Místo pobytu:

Chata Radost, Plasnice 124, Deštné v Orlických horách, www.chataradost.cz

Bližší informace a registrace nejpozději: do 30. 6. 2017 u pí. Kluhové v Hradci Králové

Kontakt: 774 996 312 nebo gabriela@www.abecedapoznani.cz, www.abecedapoznani.cz