Pojďme nastartovat největší čističku Vašeho organizmu. Rozproudit vodu ve vašem těle, detoxikovat a posílit imunitní systém. Velmi dobře a rychle se pomocí rozprouděné lymfy odvádějí přebytečné léky z těla. Hodí se skvěle jako výborná jarní či podzimní očista vašeho těla.

Masáží lymfatického systému se odplavují toxické látky z buněk a mezibuněčného prostoru (z kůže, podkoží a svalů).

Speciální hmatovou techniku, která má za úkol obnovit a zvýšit oběh lymfy. Pokud lymfatický systém nepracuje, nebo je jeho činnost zpomalena, zůstávají zbytky látkové výměny v tkáních. Tukové buňky zvětšují svůj objem, vytvářejí se tukové polštářky, pomerančová kůže a otoky.

Při masáži se pomocí jemných pomalých krouživých pohybů lymfa aktivuje, dotlačí se směrem k lymfatickým uzlinám, tam se přefiltruje a odplaví škodliviny v podobě drenážované tekutiny vylučovacím systémem z těla ven. V průběhu masáže i po ní se doporučuje velký přísun tekutin a po masáži odpočinek.

Nejčastěji se provádí masáž celého těla, ale lze masírovat po otevření lymfatických uzlin pouze dolní končetiny a hýždě, což je vhodné pro osoby dlouho stojící nebo trpící na otoky, jako rekonvalescence po liposukci a prevence i obrana proti celulitidě a křečovým žilám. Další využití masáže je při migrénách, otoku rukou a prstů a jako detoxikace. V medicínské praxi se používá při popáleninách nebo při pooperačních stavech.

Kdy je lymfatická masáž vhodná:

+ při migrénách

+ jako detoxikace, ke zlepšení stavu pokožky

+ ke zlepšení stavu pokožky, regeneruje, vyhlazuje jizvy

+ odstraňuje únavu

+ pleť, uvolňuje napětí

+ dokáže poměrně účinně bojovat s celulitidou

+ při otocích, rychlejší regeneraci organizmu po operaci nebo při sportu

Aby se dosáhlo nejlepších výsledků a efekt byl vidět, doporučuje se docházet na lymfatickou masáž alespoň dvakrát v týdnu, minimálně však jednou týdně. Doporučený počet u lymfatických masáží je deset návštěv. Poté by měla následovat jednou měsíčně udržovací kúra. Již po prvních lymfatických masážích pocítíte výrazné uvolnění.

Cena za 1 ošetření v délce 60 minut je 1.200 Kč, zvýhodněný balíček v případě absolvování celé kůry ( 10 ošetření ) je 9.900Kč.

Pokud se chcete objednat nebo máte další dotazy prosím pište na milam28@seznam.cz nebo volejte na 605147812.

.