Bowenova tlaková masáž

– speciální jemná technika ovlivňující napětí svalů a svalových skupin prostřednictvím jemné manipulace s vrstvami kůže a podkoží. Prostřednictvím neurosvalové stimulace dochází na podkladě reflexní odpovědi k výraznému posílení vlastních regulačních mechanismů organismu. To vede ke zlepšení aktuálního stavu a pozitivního ovlivnění velmi širokého spektra potíží.

Breussova masáž

– velmi jemná energetická technika působící především na nervový systém a pohybový aparát. Provádí se v oblasti páteře s využitím terapeutického účinku třezalkového oleje. Je vhodná samostatně, nebo jako přípravná masáž pro jiné techniky a metody, např. před Dornovou metodou.

Dornova metoda

– jemná manuální terapie, při níž dochází k obnovení správného postavení kloubů a obratlů s využitím určitého svalového pohybu v dané oblasti, což následně vede k odstranění především dlouhodobých potíží pohybového aparátu. Zároveň s odstraňováním těchto fyzických blokád dochází i k výraznému psychickému uvolnění. Součástí tohoto ošetření je i nácvik některých automasážních technik.