RELAXAČNÍ MASÁŽ:

Důkladné promasírování a protažení svalstva přizpůsobené subjektivním potřebám a zdravotnímu stavu klienta, možné je i relaxační pojetí masáže – péče vhodná pro odpočinek a načerpání sil. Slouží k uvolnění těla a mysli, odstraňuje stres a napětí, zmírňuje bolesti zad, ztuhlost šíje, přináší zklidnění a celkově osvěžuje a posiluje regeneraci organismu. Po této masáži by již neměla následovat žádná náročnější činnost, naopak se doporučuje spíše klidnější režim.

REFLEXNÍ MASÁŽ PLOSEK NOHOU:

Reflexní terapie plosky nohy uvolňuje ztuhlé svaly, odstraňuje blokády, stimuluje jednotlivé orgány v těle, zlepšuje krevní oběh, odstraňuje napětí a zbavuje nás únavy či problémů se spánkem. Odstraňuje pocit těžkých nohou. Účinky této metody nejsou většinou znát ihned, uzdravení je však trvalé a bez vedlejších účinků. Reflexní terapií lze výrazně ovlivnit činnost imunitního systému, lymfatického systému, látkové výměny. 

KOMBINOVANÁ PEDIKÚRA:

Nbízímím pedikúru tzv. kombinovanou metodou. Pro větší komfort klienta samotnému ošetření pedikérskou bruskou předchází koupel nohou. Po osušení nohou zkracuji nehty a čistím nehtové valy, Následně přístrojem odstraním zrohovatělou kůži a mozoly. Ošetření vždy zakončuji relaxační masáží nohou od prstů po kolena výživným krémem s ohledem na reflexní body na plosce nohy.

Pedikérská péče o nohy má význam zdravotnické prevence, tj. pravidelnou péčí se předchází onemocnění nohou a dolních končetin. Správně prováděná pedikúra může odstranit vady, které by při zanedbání vedly k trvalým obtížím nebo deformaci nohy.

Různé deformity a onemocnění nehtů, meziprstové otlaky a kuří oka nelze často úplně odstranit a zbývá zde odborná pravidelná péče, která zabraňuje zhoršení těchto obtížných změn a zamezuje větším bolestem. Ta rovněž přináší úlevu pro unavené a namáhané nohy. Ošetření pedikérskou bruskou je jemné a bezbolestné, zároveň ale velmi účinné.

Ošetření nohou přístrojovou metodou cca 60min./230,- Kč