Klasická masáž

Masáž uvolňuje stres, napětí, zbavuje únavy, bolestí kloubů a hlavy, nespavosti, zažívacích problémů a potíží. Dopřejte svému tělu tu nejlepší péči. Dopřejte mu masáž.

Medová masáž

Medová masáž je jedinečnou metodu detoxikace organismu, prokrvení a uvolnění. Pomůže vám zbavit se střevních a žaludečních potíží, odstraňuje poruchy spánku, deprese, migrény, alergie, akné. Medová masáž je výborná prevence a léčení počátečního stadia celulitidy, srdečních a cévních onemocnění, revmatických onemocnění svalů a kloubů, artrózy…

Indická masáž hlavy + antistresová masáž

Poznej sílu doteku – tato mimořádná masáž ulevuje od stresu, dovede k maximální relaxaci a uvolnění, uvolňuje napětí ve svalech, krku, ramen, bolesti hlavy (dokáže omezit výskyt migrén) a očí. Másáž celkově harmonizuje organismus.

Masáž lávovými kameny

Horké kameny dokáží povzbudit činnost našich orgánů, obnovují tok energií v těle, dochází k uvolnění křečí, rozpouštění bolesti, ztuhlosti a regeneraci tkání. Masáž lávovými kameny také zlepšuje krevní oběh, urychluje metabolismus a posiluje imunitní systém. Masáž napomáhá k detoxikaci organismu.

Čokoládová masáž

Masáž 100% čokoládou je lahůdkou mezi masážemi. Čokoládová masáž je vyjímečným prostředkem proti depresi, stresu a špatné náladě, zanechá pleť jemnou a zahalenou do vůně sladké čokolády.

Breussova masáž

Jde o jemnou, energetickou-manuální masáž zad v oblasti páteře, která uvolní tělesné, psychické i duševní blokády. Pochází od Rudolfa Breusse (1899-1990) rakouského léčitele a lidového experta medicíny.

Těším se na Vás, Nataša