Cesta Proměny

Metamorfní technika je jemná, relaxační a velmi účinná metoda pro uvolnění citových a emocionálních bloků a vzorců, které se vytvořily v průběhu prenatálního vývoje.

Její aplikace působí na zlepšení zdraví, na přísun vnitřní síly, radosti, psychické vyrovnanosti a plné využití vlastních schopností a tvořivosti.

Metamorfní technika je unikátem svého druhu, protože není ani léčbou, ani terapií, ani masáží či metodou zaměřenou na léčení, ale technika, která pomáhá dát nový impuls naší vnitřní životní síle a která nám pomáhá co nejlépe využít náš potenciál.

Je konkrétní metodou proměny – metamorfózy. Tak jako se motýlí housenka přes zakuklení se v larvu a následně vylíhne v krásného motýla.

Lze ji použít na zlepšení zdraví, na přísun vnitřní síly, radosti, psychické vyrovnanosti a plné využití vlastních schopností a tvořivosti.

Je založena na principu uvolnění energie vyživující bloky vzniklé z psychických stresů plodu  a matky od početí po narození, které se fixují na reflexní zóny páteře, chodidel, rukou a hlavy

Pro koho je metamorfní technika vhodná?

  • Pro dospělé i děti, pro těhotné maminky
  • pro urovnání hyperaktivity
  • při poruchách sebeovládání, agresivitě
  • při autismu
  • pro řešení zdravotních problému i velmi starého původu, a to jak fyzického tak psychického

Provádí se jemnými doteky na reflexních zónách chodidel, rukou a hlavy.

Cena: 1 ošetření o délce 90 minut  – 1.700 Kč, doporučuje se absolvovat sérii ošetření minimálně 6 ošetření. Zvýhodněná cena za balíček 6 ošetření je 6.500Kč.

Pokud se chcete objednat nebo máte další dotazy prosím pište na milam28@seznam.cz nebo volejte na 605147812.