Pomoc v metodě RUŠ v kombinaci s regresní terapií a Dikšou formou individuálních terapií.

Kdo jsem a co vám nabízím?

Mé jméno je Libor Zich a s přelomem tisíciletí došlo i ke zlomu v mém životě, kdy jsem začal hledat vyšší smysl života a hledal pomoc při cestě ze zdravotních problémů, ve kterých klasická medicína nepomáhala. Můj život i zájem se začal ubírat zcela jiným směrem.

Hledání mě nejprve dovedlo k různým potravinovým doplňkům, detoxikační medicíně Dr. Jonáše a do kurzů Reiki. Během čtyř let jsem prošel všemi stupni Reiki až po mistrovský a tehdy jsem se seznámil s Dikšou a jejím působením a možnostmi. Věděl jsem, že to je ono a že bych rád předával Dikšu dalším lidem.

V roce 2006 jsem absolvoval první kurz na Univerzitě Jednoty v jižní Indii, získal iniciaci pro předávání Dikši/Prožitku jednoty a po návratu jsem začal ihned pracovat.

V tomto období jsem také prošel kurzy Reflexní terapie a Reflexní terapie duše. Později jsem se seznámil s praxí Rodinných konstelací a absolvoval dva kurzy výcviku metody RUŠ a Regresní terapie.

V roce 2008 jsem opět odjel na Univerzitu Jednoty, abych se zúčastnil prohlubovacího kurzu.

Jaké používám metody?

V současnosti pracuji a pomáhám lidem, kteří hledají pomoc a chtějí změnit svůj život pomocí metody RUŠ v kombinaci s regresní terapií a Dikšou formou individuálních terapií.

Dikšu/Prožitek jednoty předávám při práci se skupinou – meditace, víkendové semináře, přednášky.

Jako podporu při různých zdravotních problémech doporučuji Zelené potravinysušenou šťávu z mladého ječmene a chlorellu, které mají detoxikační, výživové a regenerační účinky a které také sám pravidelně užívám.

Co je metoda RUŠ?

Slouží k rychlému vyhledání skutečných příčin (programů) našich problémů, které jsou uloženy v našem podvědomí většinou z období raného dětství a velice ovlivňují skrze nepříjemné pocity nebo tělesné obtíže náš život.

Metoda je zvláště vhodná k vyléčení našich základních vztahů. To jsou rodiče, sourozenci, prarodiče a životní partneři i vztah sám k sobě. Dále slouží k odstranění strachů, úzkostí, obav, křivd, nepochopení i různých fobií.

Co je Dikša/Prožitek Jednoty?

Je to energie, která pomáhá dosáhnout vnitřní rovnováhy a harmonie, což je přirozeností Univerza a výrazně působí právě při léčení všech vztahů. Slouží jako podpora snahy Univerzity Jednoty v pomoci všem lidem vyléčit svoje vztahy a odstranit prožívání vnitřního konfliktu.

Semináře se konají dle zájmu v Relaxačním a vzdělávacím studiu ABECEDA POZNÁNÍ.

Kontakt