Jsem vystudovaná jednooborová psycholožka (FF UK). Také mám vystudovaný obor Učitelství psychologie pro SŠ (FF UK).
Absolvovala jsem různé semináře a výcviky arteterapie = terapie uměním (např. u Dipl.KT Beaty Albrich, Dr. Strnadlové, PhDr. Lhotové, Doc. Slavíka, ak.mal. Kamily Ženaté a dalších…)

Moje cesta začala u kineziologie, na kterou navázaly kurzy mandaly života (MŽ). Mám zasvěcení do Dikšy, REIKI 2. stupeň a Shamballu Mistrovský stupeň. Prošla jsem průpravou pro práci s Cestou od Brandon Bays. Dvouletým psychoterapeutickým sebezkušenostním výcvikem v systemických Rodinných konstelacích vedených Bhagatem J. Zeilhoferem. Absolvovala jsem kurzy SRT (Spiritual Response Therapy).

Ukončila jsem jednoletý sebezkušenostní výcvik arteterapie u Dr. Stranadlové a dvouletý výcvik arteterapie u Mirka Huptycha. Absolvovala jsem jeden rok na JČ U – obor arteterapie. Získala jsem dva certifikáty ze sedmidenních seminářů metody RUŠ. Prošla jsem tantrickými semináři u Petra Málka a Denisy Palečkové. Dva roky spolupracuji se šamany z Ekvádoru při šamanských praktikách léčení. Byla jsem ve výcviku práce s ženskými archetypy – Návrat Bohyně a také se rozvíjím jako Lunární tanečnice (loona dance).

Našla jsem ve svém srdci, co je moje doména, moje pravá cesta – intuitivní práce s klienty při Intuitivní terapii, kdy čistíme současné problémy přes obrazy minulosti (ať už jde o minulost z tohoto nebo jiného života)…pracuji s klienty i pomocí Rodinných konstelací ve skupině i individuálně…tvořím s nimi při ARTETERAPII a otvírám a léčím jejich traumata i jiné bloky na hluboké tělesné úrovni při šamanském léčení s Terapií Hlubokým dotekem. Ženám i mužům pomáhám pomocí Tantrického léčení jemně rozehřát, zaléčit a rozproudit jejich sexuální život.

www.psychoterapeutka.eu

www.mamjirada.com