O mě:

Sama jsem prošla hlubokým traumatem (postraumatickou stresovou poruchou), kdy žádné léky nepomáhaly. Nedokázala jsem normálně fungovat a můj systém byl tkz.disociovaný. Kraniosakrální Biodynamika byla ta, která mne znovu navrátila do života, propojila se zdroji a já opět dokázala vnímat svět, radovat se a milovat.

Dnešní společnost, bohužel ani většina lékařské veřejnosti netuší, jak se projevuje trauma, zahlcení, přemíra stresu na nervovou soustavu a jaké symptomy s sebou nese. Od deprese, vyhoření, úzkostí, únavy i to, že člověk vypadá mimo a nechová se racionálně. Jedná se o veškeré psychosomatické potíže, které lékaři neumí diagnostikovat.

Jedinou cestou jakou volí jsou antidepresiva. Okolí může brát dotyčného za morouse, zlého, zbytečně přecitlivělého, divného pavouka. Tím celou situaci ještě zhoršují a dotyčnému doslova podřezávají větev pod nohama.

Nikdo z nich však netuší, jak hlubokou bolest, strach může uvnitř dotyčný skrývat, často to mohou být i záležitosti, které se týkají embryonálního vývoje, jež hluboce zasahují do našeho fungování. Díky tomu, že se k těmto vzpomínkám nejsme schopni dostat vědomou myslí, je potřeba pracovat skrze tělo a buněčnou pamět.

Prošla jsem tím, sáhla si poměrně na hodně hluboké dno sama sebe, abych pochopila, že i já jsem hodna lásky, života v radosti a naplnění, prapůvodním záměrem našeho bytí.

Přijďte se dotknout sami se sebou, své vlastní podstaty a propojit se s nekonečným polem bezmezné lásky a přijetí, které je nám k dispozici v každém okamžiku života.

Polem jenž přináší léčení těch nejhlubších traumat a bolestí ukrytých hluboko v nás.

To je Kraniosakrální Biodynamika.

Smyslem mé práce je být průvodcem klienta k jeho vlastnímu zdraví, napojení na jeho zdroje, vnitřní sílu a moudrost, která dokáže dělat zázraky.”

BCST terapeut, kvalifikovaný certifikovaný terapeut

International Institute for Craniosacral Balancing