Každá má rád, když jsou jeho ruce pěkné a upravené. Manikúra však již dávno není pouze výsadou žen. Také muži pečují o své ruce. Nabízím Vám několik možností profesionálního ošetření.

Manikúra

Upravení volného okraje nehtů, lázeň rukou v teplé vodě s manikúrními přípravky, úprava nehtové kůžičky, ošetření ztvrdlé kůže, ošetření rukou vyživujícím krémem Cuccio a závěrem výživný olejíček na nehtovou kůžičku. Doporučený interval ošetření 1 x 2 týdny.

Doba trvání 30minut

Spa Manikúra Cuccio

Upravení volného okraje nehtů, lázeň rukou v teplé vodě s manikúrními přípravky, peeling, úprava nehtové kůžičky, ošetření ztvrdlé kůže. Maska na ruce, po které následuje masáž rukou. Ošetření krémem a na závěr výživný olejíček na nehtovou kůžičku.

Doba trvání 90minut

P- shine japonská manikúra

Je technika péče o přírodní nehty. Princip leštění vychází z dávné historie japonských předků.

Provádí se zaleštěním vosku a pudru do přírodního nehtu. Současně se také prokrví nehtová ploténka a podpoří se zdravý růst nehtu. Proto je vhodná pro ošetření nehtů rozštěpených, lámavých, třepících se. Nehty mají po aplikaci vysoký lesk a vypadají skvěle.

Hlavními složkami P-shine je včelí vosk, jemné parafíny, glycerin, panthenol, vitamíny A,E,H a provitamín B5. Nehty se dají po dvou dnech lakovat i odlakovat aniž by se P-shine odstranil. Ošetření je včetně manikúry.

Doporučený interval ošetření 1 x 3 týdny.

Doba trvání 45minut