Jmenuji se Iveta Vondrová a své odborné vzdělání jsem získala na Univerzitě Karlově, kde jsem vystudovala pedagogiku. Tato zkušenost mi poskytla pevný základ v didaktice a schopnosti efektivně předávat znalosti a dovednosti svým klientům.

Kromě pedagogického vzdělání jsem také absolventkou kurzu Pilates na HAMU, kde jsem získala hluboké znalosti a certifikaci v této oblasti. Pilates se stalo mojí vášní a profesí, kterou s radostí sdílím s ostatními. V současné době studuji poradenskou psychologii, což mi umožňuje poskytovat komplexní péči o Vaše fyzické i psychické zdraví. Věřím, že zdravý životní styl je kombinací správného pohybu, výživy a pozitivního myšlení.

V Pilates HK se zaměřuji na individuální přístup ke každému klientovi. Mým cílem je pomáhat lidem zlepšovat jejich držení těla, snižovat bolest zad, předcházet osteoporóze a zpevňovat svalstvo. Zároveň se snažím snižovat stres a napětí prostřednictvím cvičení a pozitivního přístupu k životu. Těším se na setkání s Vámi a na společnou cestu ke zdravějšímu a šťastnějšímu životu s Pilates HK.

Kdy: středa

V čase pro děti:

4. až 5. třída od 14:30 – 15:30 hod.

1. až 3. třída od 15:45 – 16:45 hod.

Vstupné: pro děti:

1. popoletí školního roku 2. 500Kč

2. popoletí školního roku 2. 500Kč

(*Zdravotní pojišťovna přispívá až 1. 000,- Kč)

Provázet vás bude: Iveta Vondrová Více informací: tel.: 732 284 419, anebo www.pilateshk.cz