Opravdu je to moc krásná jednoduchá technika sebeléčení o jejichž účincích podávají lidé svědectví…Zde jsou jejich příběhy:

” Napadlo mě, že se s Tebou podělím o zážiteček, jak krásně působí OM, o čem i tak ani trošku nepochybuješ . Byla jsem asi čtrnáct dnů zpátky u jedné místní přátelsky naladěné alternativní lékařky na víkendovém kurzu…A když jsme tak seděli v její kuchyňce, někdo si všiml, že má na varné konvici napsána slova láska a vděčnost…Tak se zeptal, co to tam je a proč…Já už jsem o paměti vody dávno slyšela, četla i mám vlastní zkušenosti…(Pokud je to pro tebe novinka, doporučuji se podívat na fotografie krystalů japonského badatele Masaru Emota. Když proneseš nad vodou modlitbu, vytvoří překrásné krystaly…Když proneseš něco ošklivého, tvar krystalu se úplně rozbije….Asi o tom víš…) No a tak nám ta lékařka předvedla malý pokus s vodou. Natočila několik skleniček čisté mělnické chlorované…A potom jsme se přesunuli k ní do ordinace, kde má EAV přístroj. Tím lze měřit průchod energie v jednotlivých drahách a nejen to…Ona s jeho pomocí i určuje, která meducína je vhodná pro koho a tak..Nejprve přeměřila na některém dobrovolníkovi, jak si stojí samotná mělnická voda…Na přístroji ručička vylezla asi na 20-30 stupínků z asi stostupňové škály…Přeloženo do češtiny – mělnická voda je tak nějak s tím chlorem asi “dobrá”. Prostě vodu potřebujem, abychom neumřeli žízní…..Pak napsala na skleničku slovo zlost….Ručička se kmitla velice nízko, tak kolem pěti. Pít na poušti takovou vodu, by znamenalo možná udržet se při životě. Ale z dlouhodobého hlediska by to člověku dobře určitě nedělalo…Pak se na skleničku napsala láska…A ručička vyskočila na hodnotu kolem padesáti…Promodlená mělnická voda už by nám tedy udělala mnohem líp.A že máme myslet pozitivně, na touž se taky tak nějak obecně přišlo…….A pak jsme zazpívali na mojí prosbičku ze zvědavosti do poslední skleničky om…Ručička vyhopsla na neuveřitelných sedmdesát….A když si pak člověk představí…, jak musí fungovat, pobýváš-li hodinu v takové úžasné opravdu léčivé vibraci, jak se při om healingu děje….!…Já vím, že my, kteří s tím máme vlastní zkušenost, nepochybujem i bez přístrojů. Ale pro ty hloubavé je milé vidět, když ti to ukáže i ta technika, ne?”

Iva Tošnarová, Mělník

…………………………………………………………………………………………………

“ V létě jsem měla možnost vést OM healing se skupinou 13 a 14-letých dívek. Použila jsem OM-healing jako metodu k hlubšímu propojení skupiny lidí, se kterou jsem strávila u moře v Chorvatsku 14 dní. S OM-healingem jsme začaly na začátku druhého týdne, kdy byly dívky seznámeny s meditací a jógou a začaly mi lépe důvěřovat.

Nápad přišel sponntáně, o to více byl výjimečný. Dívky mezi sebou měly nějaké neshody a nebyly příliš dobře naladěné. Vzala jsem je do velkého uzavřeného prostoru, kde se mohly lépe uvolnit, otevřít a nechat své starosti odejít. Nejdríve jsem začaly z dechovým cvičením, poté jsme praktikovali pár cvičení z jógy smíchu a partnerské jógy. Poté jsem je požádala, aby zavřely oči a soustředily se na srdce a zpívali OM. Vnitřně jsem se napojila na Mahavatara Babajiho a následující další OM se rozezvučel celým prostorem. Bylo to krásné a dívkám to pomohlo se otevřít novým včcem. Propojily se na úrovni srdce, vytvořily nádhernou souhru zvuku, který nám pomohl se vzájemně propojit na hlubší úrovni.

V průběhu jsem dívky vystřídala tak, že každá měla možnost si vyzkoušet být ve středu kruhu. OM-healing netrval déle než dvacet minut. Setkání jsme zakončily vyjádřením vděčnosti Matce Zemi, Otci Vesmíru, našim Mistrům, sobě navzájem a sobě samým.

Na jejich tvářích jsem mohla videt, že se jejich nálada zlepšila a jejich jednota se posílila. Vyběhly jsme z místnosti se sluncem v srdci a šírily jej mezi ostatní….

Michelle Ternovsek, OMH Organizátorka, Slovinsko