Kosmetický salon Gabriela
#########################

[* gabi_min6354.jpg >]

Milé ženy a dívky, srdečně Vás zvu do **kosmetického salónu** s netradiční nabídkou širokého spektra služeb, kdy si **odpočine nejen vaše pleť**, ale i vaše psychika.

Pracuji s **bylinnou aromaterapeutickou kosmetikou** “Nobillis Tilia” (www.nobilis.cz ), která se získává z panenské přírody na okraji národního parku České Švýcarsko. Rostlinné oleje, včetně olejů panenských, které jsou určující pro specifické působení každého výrobku příznivě účinkují na momentální stav pokožky a **harmonizují především celkový stav organismu a psychiky**, což je pro bylinné aromatické výrobky této kosmetiky výjimečné.

Aby bylo vše dokonale vyváženo a zharmonizováno, během celkové kůry je využívána léčebná metoda používaná již po tisíce let Tibeťany REIKY. Díky svým vlastnostem a schopnostem se životodárná vesmírná energie, která vstupuje do všech našich těl, přizpůsobuje potřebám příjemce. Harmonizuje na všech rovinách – duchovní, fyzické a mentální. Uvolňuje napětí ve svalech, čistí tělo od jedů a znamená prevenci nemocím. Obnovuje duševní rovnováhu tak i mentální pohodu, vitalizuje jak tělo tak i duši klienta. Reiky léčí tím, že plyne zasaženými částmi energetického pole, nabíjejíc je pozitivní energií. Zvýšením vibrační hladiny energetického pole je negativní energie naředěna a vytlačována z těla ven.

[* imgashx_-67×90.jpg *]:[* imgashx_.jpeg *]
[* img_1ashx_-120×90.jpg *]:[* img_1ashx_.jpeg *]
[* img_2ashx_-120×90.jpg *]:[* img_2ashx_.jpeg *]

K regeneraci a obnově buněk, k podpoře životní energie a vitality poslouží během vašeho odpočinku terapie s granáty, které byly speciálně přivezeny z Jižní Afriky. Uvolněním akupresurních a reflexních bodů dochází k celkovému uvolnění napětí a výměně již nepotřebné energie a součastně načerpání energie nové přijímané právě z těchto polodrahokamů. Našemu organismu dodávají sílu k regeneraci obnově buněk, podporují tvorbu červených krvinek, léčí srdce a upravuje krevní tlak. Pomáhá při revmatických potížích bolestech kloubů, či chudokrevnosti a napomáhá při léčbě kožních nemocí. Posilují naši vůli, sebedůvěru, probouzí v nás aktivitu nejen sexuální ale i obecnou. Červený granát je harmonizujícím kamenem lásky a je přiřazován k planetě Slunci.

V rámci nadstandardní péče si můžete vychutnat masáže rukou, či plošek nohou dle vašeho přání. Jemná tlaková masáž napomáhá uvolňovat energetické dráhy- meridiány, kdy dochází ke stimulaci toku energie a tím se nerovnováhy v těle rychleji vyrovnají. Díky aromaterapeutickým olejům, které pronikají hluboko do organismu dochází během masáží k uvolnění napětí, posílení orgánů a celkovému oživení vašeho organismu.

Relaxační hudba je vybrána pro každého klienta individuálně, odpočinek je ničím nerušený, harmonický, relaxace těla i mysli intenzivnější. Pro posílení čakrového systému se vybírají vhodné kameny, které se přikládají na oslabená místa klienta a nechají se působit po dobu relaxace. Možnosti zakoupení kamenů pro domácí využití přímo v salonu.